Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyeseknek hogy van annyi...

Egyeseknek hogy van annyi pénze karácsonyi ajándékra?

Figyelt kérdés
Pl a barátjának vesz egy okosórát 52 ezer forintért, én összesen nem költöttem ennyit 5 ember ajándékára, csak 25 ezer forintot kb de sokat mondok lehet. Mit vesz akkor a szüleinek? Jó lehet félretett pénz stb de akkor is, vegye meg magának én úgy vagyok az ilyennel. Kivéve ha gyerekem lesz valamikor az teljesen más hogyha szülőként veszek pl mobiltelefont neki. Ott a sütés főzés fát is kell venni, a rengeteg ajándék hogy van erre pénz?

2021. dec. 16. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Kereshetsz munkával nettó 110e körül,és egymilla körül is attól függően hogy mit dolgozol.és akkor a középvezetők, ügyvédek még nincsenek is benne.szóval 300 euro egy óráért nem biztos hogy olyan nagyon megterhelő ha az ember jól keres.
2021. dec. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
Vegyél példát a Gyakorisokról! Itt már diákként mindenki havi 400-at keresett, papír nélkül, ÁjtÍpogromozós szaGemberként, 16 évesen.
2021. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egész évben arra spórol, hogy elverhe ajándékokra minden random rokonnak közbe meg magára annyi pénze nem marad, hogy a haldokló tv-jét vagy laptopjátecserélje de inkább elcseszi minden értelmetlenre a kis pénzét "mert karácsony van" címszó alatt
2021. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Sokan még hitelbe is verik magukat miatta...
2021. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi minden hónapban félreteszünk erre egy adott összeget.
2021. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk kb minden évben valami igazi karácsonyi csodaként érkezik. Amikor elkezdem számolgatni, hogy lesz 20 főnek ajándék 50 ezerből ( nagy a család, elvált szülők mindkét oldalon stb) akkor mindig történik valami. Tavaly két héttel ünnepek előtt nyert a párom tippmixen 700ezret. Idén ekkora szerencsénk nem volt, de most én nyúltam bele egy váratlan 200ezerbe. Saját lakásban lakunk, semmi tartozásunk, így lehet nyújtani a karácsonyi összeg mércén.
2021. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%

Ne haragudj, de hány éves vagy?

Nyilván aki havonta 6-7 számjegyű összegeket visz haza, az nem 20-30 ezerrel tudja le az egész famíliát. Ezzel nem azt mondom, hogy a pénz a lényeg az ajándékozásnál, de ha valakinek a párja okosórára, Baccarat parfümre, gyémánt fülbevalóra, egyebekre vágyik, miért ne vehetné meg neki karácsonyra?


Ez olyan, hogy valaki miért utazik a Seychelles-szigetekre, vagy Bora Borára, mikor a helyi bányatóhoz is kimehet fürdeni... Vagy minek veszi megy a 40 milliós Mercedest, amikor a '98-as Suzuki is gurul, és elviszi A-ból B-be.

2021. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Kicsit le lett pontozva a 7-es, de én egyébként egyetértek vele.

Én nem keresek (szerintem) sokat, havi nettó 250 000 ft-ot. Egy havi kiadásom:

Lakbér 60 000 ft

Kaja kb 50 000 ft

Kutyám 25 000 ft

Egyéb (tisztálkodási szerek, fodrász, mosószer stb stb): kb 30 000 ft.

Így minden hónapban megmarad kb 80-90 000 ft-om.

2021. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A többség hitelbe, és az öreganyjuktól kapott nyugdíjprémiumból. De van aki félretesz rá és olyan is aki jól keres.
2021. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!