Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki szintén nem szokott...

Van aki szintén nem szokott ajándékot csomagolni?

Figyelt kérdés
Nálunk általávan ez az egész vásárlósdi úgy megy, hogy átdobok Revoluton annyi pénzt az illetőnek, amennyi kell arra, amit akar venni, és akkor megveszi maga. Sosincs sértődés, mindenki elégedett. Másoknál hogy megy ez?

2021. dec. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Milyen meghitt:D

De ha mindenkinek jó, akkor ez is egy megoldás.

Én olyan vagyok, hogy mindig akarok valami olyat adni, amiben benne van az időm és energiám. Tehát nem csak veszek valamit a boltban aztán odabszom. Hanem minden ajándékot kézzel csomagolok és mindig készítek valami kézzel készített dolgot is. Üdvözlőlap, mézeskalács csomag vagy magát az ajándékot csinálom én. Valamiért nekem ez fontos. Már lassan 30 leszek, szóval lehet vicces egyeseknek, hogy leülök kézműveskedni, de nekem ez fontos. Sokszor van hogy a munkám miatt alig van időm, de ha így van akkor hetekkel korábban kezdek neki és apránként fejezem be.

Szerintem fontos a személyreszóló ajándék, amiben munka van. Annak nem látom értelmét, hogy vegyek valamit vagy pénzt adjak. Akkor inkább ne is ajándékozzunk. A karácsony szerintem nem erről szól. Vagyis nekem nem erről szól.

2021. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évek óta minden évben töröm magam hogy személyre szóló ajándékokat válasszak, keresgélem a legjobbat, odafigyelek egész évben hogy mit szeretne akit megajandékok, szépen becsomagolom. Én meg nagyrészt kapok valamit ami csak úgy össze van dobva, vagy egyáltalán nem én vagyok, vagy az illető továbbpasszolt cuccait. Már belefáradtam. Nekem tetszene a te megoldásod.
2021. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: Talán nekem is emiatt lett fontos, hogy így ajándékozzak.

Nekem fura, hogy azt írod belefáradtál. Nem azért ajándékozunk, hogy kapjunk. Vagy hogy legalább olyan jót kapjunk. Nekem mindegy mit kapok, sosem fog megváltozni bennem, hogy én hogy állok másokhoz.

Mellesleg én már megszoktam, hogy el kell mondjam minek örülnék, Mert soha senkinek semmi fogalma nincsen. Nem lesz meglepi stb de legalább nem haszontalan hülyeséget kapok. Én meg másoknak úgy ajándékozok, ahogy mindig. #1

2021. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Igen, belefáradtam a rokonokba. A név nélküli adományozásba nem, évek óta egyre többet adok, ajándékokat készítek, önkénteskedem. Csak a rokonságot nem értem. Mikor kapok nő létemre egy XXL férfi pulcsit (kétszer beleférnék), meg vaniliás testapolót, kókuszos akármit, úgy hogy ezeket ételben is kerülöm, vagy fürdőgolyót (nincs fürdőkádam), meg műanyag ágyneműhuzatot (csak pamutban alszom), meg kettő kék éjjeli lámpát (semmilyen kék szín nincs a lakásban, nem szeretem), vagy egy falifestményt, díszpárnát, ami távol áll a lakásom stílusától, stb. akkor nem érzem úgy hogy figyelnek rám.

A haszna a dolognak, hogy ezeket szépen leadom időközönként az adományboltban. #2 vagyok

2021. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kivételesen most csomagoltam, de egyébként ajándékszatyrot szoktam használni
2021. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!