Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » ? Boldog karácsonyt mindenkinek!

Korina003 kérdése:

? Boldog karácsonyt mindenkinek!

Figyelt kérdés

Sziasztok/Üdv!


Ez nem egy kérdés. Tudom szokatlan, legalábbis én még nem láttam hasonlót.


Minden kedves felhasználónak szeretnék nagyon boldog, szeretettel teli ünnepeket kívánni! Mindenkinek legyen egészséggel, boldogsággal és sikerekkel teli új éve!


Hogy miért írom ide pont ezt? Mert rengeteg segítséget kaptam ezen a webhelyen.


Az elmúlt évek, mióta tart a COVID rengeteg embernek voltak borzalmas napjai, hetei, hónapjai, évei. Nagyon reménykedem benne, hogy a következő év minden ember számára jobb lesz.


Hogy mi a célom ezzel? Semmi. Csak szeretnék egy kis mosolyt csalni azoknak az embereknek az arcára kik ezt olvassák. Szeretnék mindenkinek sok erőt és kitartást kívánni az élethez.


Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!



2021. dec. 24. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked is boldog karácsonyt!
2021. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nektek is nagyon boldog, áldott, szent, szeretetben és kedvességben gazdag karácsonyt! Illetve megelőlegezve is BUÉK! Boldog újévet kívánok! :-)
2021. dec. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kedves!

Neked is Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok:)

és BÚÉK

2021. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Boldog Karácsonyt
2022. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!