Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit eszik épp? Én hagymás...

Ki mit eszik épp? Én hagymás tojásrántottát.

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 21:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Előbb ettem elvileg bejglit, amit nagyapámék hoztak, mert az nője nagyon szeret sütni-főzni, na és a lényeg, hogy amúgy azt hittem diós, de valami almareszelék lehetett benne és fura (de jó) íze volt🤷‍♂️
2021. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
Férjemmel össze vesztünk pár napja. Én, mivel gyeden vagyok a kisfiunkkal, nincs kerestem csak a gyed. Erre férjem hozzám vágta, hogy ő tart el, ha ő nem lenne éhenhalnék, én az ő kajáját eszem. Na, erre tegnap este kérdezte, hogy mit főzök ma. Mivel nem tudtam vásárolni, nincs miből, így mondtam, hogy semmit. Erre ő : az ő anyja a semmiből is mindig teremtett valamit. Ma délelőtt férjem elment, hozott két tálca kaját. Étteremből. Mondta, egyek. Én meg mondtam, hogy nem, vigye a csoda anyjához, egye vele. Úgyhogy ma csak reggelit ettem, meg amit tegnap küldött anyám bejglit.
2021. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Lazac volt, krumplisalival.
2021. dec. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!