Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyire ünneplitek a klasszik...

Mennyire ünneplitek a klasszikus modon a karacsonyt (otthon,csaladtagokkal,rokonokat latogatva) vagy inkabb elutaztok egy hotelbe,sielni stb?

Figyelt kérdés

Esetleg a ketto komboja?


Nalunk a szenteste olyan volt mint az elmult 25-30 evben: enekles,csillagszorozas,ajandekosztas,vacsora).


De nagy rokonlatogatasok nincsenek. Majd unnepek utan talalkozunk az unokatesokkal,ok most kivetelesen Belgiumban karacsonyoztak.Nalatok?



2021. dec. 26. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanolyan fosul, mint egy átlag hétköznap/hétvége.

Közös karácsonyi vacsi után mindenki bezárkózik a szobájába és csá.

2021. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanúgy veszekszünk, ha valamit valaki elcsesz, a másik szidja, miközben ő sem tesz semmit azért, hogy jobb legyen.
2021. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Eddig legalább szokott lenni egy közös esti séta szenteste, most 10 perc után mindenki azon nyafogott, hogy elfáradtak a készülődésben, menjünk már haza, pedig előtte direkt megkérdeztem, ne menjünk inkább holnap este, mikor már csak pihenünk egész nap előtte? Nem, ez a hagyomány, most menjünk.
2021. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Másnap mindenki haragban, de azért rákényszerítenénk egymásra a karácsonyi ebédet,értem szólni, hogy én így nem akarom ezt, aztán én ezzel most aztán mindent elcsesztem és senki nem veszi észre rajtam kívül, hogy már régen el volt cseszve eddig is minden.
2021. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látszat boldogság, idézőjeles családi idill, de belül minden ugyanolyan sz@r fos, mint mindig.
2021. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én és a párom külföldön élünk (két külön nemzetiség), és egy barátunk is a lakótársunk, aki szintén nem otthon tölti az ünnepeket.


Szóval így hárman háromféle család hagyományait igyekeztünk ötvözni, meg odafigyelni egymásra, hogy senki ne depizzen be.


Punnyadás volt, filmet néztünk, meg ittunk mellé, meg játszottunk is valamit.


Nem volt rossz.

2021. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Itt van a családom, de minek.

Mindig is fölösleges voltam közöttük, hogy a legelején kezdjem, anyukám véletlen lett velem terhes és apám abortuszra küldte volna anyumat.

Aztán mindig is csak a baj volt velem, kimaradtam a suliból, mindig különc voltam, sose illettem sehova, nincs is itt helyem, nem csak a családban, az egész világon sem.

Szóval vettem néhány üveg orosz pezsgőt és mellé ouzot és fogom a csokikat, amiket kaptam, aztán ülök a leredőnyözött sötét szobámban, hallgatom a szomorú zenéket és bámulom a függönytelen, agyon díszített ablakomat.

Boldog karácsonyt!🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🐾

2021. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a klasszikusat nyomjuk a parommal, de a csalad tobbi tagja nelkul. Csak mi vagyunk meg a kutyaink :)
2021. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!