Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy lehet élvezni az ünnepeke...

Hogy lehet élvezni az ünnepeket,ha nem született az ember nagycsaládos prolimodelbe?

Figyelt kérdés

Nekem ez a nap full ugyanolyan mint a tobbi. Otthon rohadok,annyi kulonbseggel, hogy ilyenkor nem kell dolgoznom.Bar dolgoznek,mert amugy ez egy elviselhetetlenul unalmas unnep,ha nincs az embernek senkije.


Ti is igy ereztek?



2021. dec. 26. 20:07
 1/8 anonim válasza:
100%

Most miért "prolimodel", hogy valakinek van családja és velük karácsonyozik?

Nem mások tehetnek róla, hogy neked nincs kivel ünnepelni vagy nincs is kedved.

2021. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell elvezned. Az ilyen kreteneknek az a sorsa hogy szenvedjenek es kozben a gyk-ra irogassanak szanalmasnal szanalmasabb, trollkodasnak szant de igazabol siman csak retardalt elmejuknek 'vicces' kerdeseket.
2021. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem sikerült beleszületni akkor csinálj magadnak nagy családot, hátha élvezetesebb lesz kvázi minden. Ha már dolgozol nyilván olyan korban vagy, hogy megteheted.

Másnak egyébként pont a nagy családból van elege és téged irigyel.


Mondjuk a nagycsaládos prolimodell kifejezést nem értem.

Proliság ha az embernek van 1-2 testvére, szülei, nagynénje meg nagybátyja, esetleg a párjának is egy hasonló felállású családja?

2021. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ki a pöcst érdekel, a nyomorod? Nekem meg nem full ugyanolyan 😄
2021. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
96%
Ilyen kérdést csak egy proli tud feltenni.
2021. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy nálunk nem divat körbelátogatni a rokonságot, nekem az teher lenne. Pedig sok unokatesó, nagynéni, nagybácsi van. Ha te nem tudod élvezni a nyugalmat, csendet, az a te bajod. Én ma kirándultam.
2021. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Jobb egyedül, mint olyan rokonokkal, akik csak kihasználnak, és nem értékelnek... Már kezdtem elfelejteni ezt a felismerést, idén kaptam is egy emlékeztetőt belőle...

Amúgy az egyedül töltött napokat is fel lehet dobni kicsit, én pl. lejjebb vittem az elvárásaimat, nem vártam nagyon különleges dolgokat az ünneptől. Ill. vettem pár szép dekorációt a lakásba, ami igazán tetszett. Ez segített.

2021. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
92%

Proli minden nagycsaládos ?


Mi nyolcan vagyunk testvérek. Szüleim több nyelven beszélnek, diplomások, apunak kettő is van. Nagyszüleim is ilyenek voltak, akárcsak a testvéreim és én.


Nem mindenki szegény és ostoba, aki sok gyereket vállal. Nálunk volt mire. Nekem kettő van, de lehetne még több is, telne rá anyagilag.

2021. dec. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!