Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki dolgozott most hétvégén?...

Ki dolgozott most hétvégén? Mennyit sikerült tényleg ünnepelni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 27. 04:13
 1/2 anonim ***** válasza:
senki
2021. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%

Jelen 🙋‍♀️

Szenteste este 9-ig voltam, úgyhogy a fát már 23-án feldíszítettük, megfőztünk, kitakarítottunk, ajándékoztunk. 24-én ittunk kis forralt bort, beszélgettünk, eszegettünk párommal. 25-én szerencsére csak estére mentem, úgyhogy délelőtt voltunk rokonoknál, aztán munka, 26-án meg délelőtt pihi, mert sokáig bent voltam, délután végre volt időnk egymásra rendesen. Ma szabad vagyok, főzök, rendet rakok, délutánra jönnek vendégek.

Szerintem azért meg lehet oldani az ünneplést munka mellett is, csak rugalmasabbnak kell lenni, nem ragaszkodni a “márpedig csak 24-25-26-án lehet az igazi” hozzáálláshoz. Na persze a rokonság sem árt, ha toleráns.

2021. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!