Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kap tőled a párod karácson...

Mit kap tőled a párod karácsonyra?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 00:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, mert nincs párom és kétlem hogy addig lesz.
2022. okt. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy befőttesüveget, tele színes cetlikkel, benne kedved "szeretlek, mert..." mondatokkal, gondolatokkal.

Fontosnak érzem kihangsúlyozni, hogy mind saját gondolat, és egy sem giccses idézet.

Csak leírom neki azokat, amiket szeretek benne.

Szóval nem olyasmi, amit venni lehet.

Korában kapott már ilyet, és "beosztotta" nem olvasta el mindet egyszerre, hetekig kitartott.



Hobbiból varrok, a születésnapjára (január) melegítőt szeretnék neki készíteni.



Egyébként házasok vagyunk, gyereket nevelünk, és kevés a pénz, tehát ez is szempont.

2022. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
81%
nincs is párom
2022. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
A fele drogériát, ha rajtam múlik 🤣
2022. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Új telefont szeretnék venni neki, de azon gondolkozom, hogy nem várok december 24-ig, hanem odaadom neki korábban, amikor megveszem, mert a mostani mobilja már kidobásra való, használhatatlan és nagyon rossz őt így látni. Lesz szülinapja is még addig, van még jó pár kisebb ötletem, kap tőlem megint pulóvert, ami tetszett neki, esetleg könyvet, amire még vágyott és mondogatta nekem mostanában, meg egy szép hordozható kulacsot is.
2022. okt. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem semmit, ő tart el, megveszi magának amit akar
2022. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem max. egy képeslapot. Nem annyira szoros a jelenlegi "pár"-kapcsolatom, hogy hosszú távra tervezzek vele.


De ezt a fent említett szándékomat ő is tudja. Így is kapcsolatba kezdtünk. (És csak azért ennyire "kevés" ajándékot, mert még csak most állunk neki a napokban a szorosabb testi kontaktusnak.)

2022. okt. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
46%
24. Olyan büdös?
2022. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!