Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ebben az évben fogtok házat...

Ebben az évben fogtok házat díszíteni kívülröl?

Figyelt kérdés
sziasztok már én a karácsonyt várom. És mivel a mai árak mellet nagyon megdobná a villanyszámlát 2-3 db égősor? ti ki fogjátok idén díszíteni kivülröl?

2022. okt. 12. 21:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, adni eddig kint volt, most is mint lesz. Nem vagyunk gazdag kategória, viszont fontos, hogy legyen valami, ami kicsit elfelejteti a gondokat.
2022. okt. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de eddig se szoktam.
2022. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Feldíszítem elemmel működő díszekkel.
2022. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mármint fényekkel?


A két ablakunkban elemes égősor van, azon kívül csupa olyan dekor, ami nem fogyaszt.


De ha lenne pl. egy alacsony fogyasztású LED-es égőnk körben a házon, akkor bekapcsolnánk, igen. Alapvetően alacsony a fogyasztásunk, odafigyelünk, pont a 210 kWh körül járunk, úgyhogy az a plusz 1500 ft nem oszt, nem szoroz.


Spórolunk inkább máson, de nem a karácsonyon.

2022. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
igen én is elmes / powerbankos díszekkel fogom és egyedül csak a jégcsap égősor fog áramrol menni és a karácsonyfa
2022. okt. 15. 18:30
 16/19 anonim ***** válasza:

Évről-évre egyre több külső világításunk/dekorációnk van. Idén is fellesznek téve, és használni is fogjuk. Körben a házon van nekünk jégcsap kivilágítás. Van egy boltíves virág futtatónk, az is körbe szoktuk tekerni LED-es égősorral. Van 2 nagy világítós rénszarvas. A rénszarvasok az autó feljáró 2 oldalán van. Illetve van 2 db világítós fa szintén a feljáró 2 oldalán. Még a garázs oszlopára is szoktunk tekerni fényfűzért. Az utcafronti ablakok párkányán van ilyen világítós girland, de azok elemesek. Illetve belülről az ablakokban szoktak lenni világítós gyertya dísz. Nagyjából ennyi szokott lenni a világítás.

Mi a spórolást úgy próbáljuk megoldani, hogy csökkentjük a működési idejét. Eddig úgy volt hogy ment 16:00- másnap reggel 7 ig. Most úgy lesz beállítva, hogy 16:00-21:00 és majd bekapcsol megint 5:00-7:00-ig. Illetve nekünk van napelem a házon, most majd az új törvény módosítások miatt kiderül, hogy hogyan fogjuk tudni használni vagy nem használni a nyáron betermelt áramot.

2022. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
biztos szép lehet utolsó. mi ebben az évben költöztünk ide 6 hónapja és nekünk a ház elejénél lenne egy jégcsap fényfűzér és oldalt a bejáratnál a korláton girland és fényfűzér egy világítós szarvast is kellene venni mert ami volt már elég sok helyen nem világít.
2022. okt. 16. 22:22
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj,ajándékra nem futja amit a fa alá rakhatnék.tegnap a boltban a 7 éves kislányom kérdezte meg jó hangosan hogy azért nem vásárolunk édességet mert szegények vagyunk? hirtelen nem tudtam mit válaszoljak rá.már nem fogom elvinni a boltba mert csak rossz kedvem lesz.
2022. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a kültéri égősorok mind napelemesek. Annyira télen is fel szokott töltődni, hogy sötétedéstők éjfélig, egyig szépen vilàgítson. Csak a terasz korlaton, a gyerkőc kisházán és a kerítésen van.
2022. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!