Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikor fogjátok feldíszíteni a...

Mikor fogjátok feldíszíteni a lakást karácsonyra?

Figyelt kérdés
már nem egy házat láttam ahol ki volt már rakva a sok fényfüzér.

2022. nov. 19. 20:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

December első hétvégéjén szoktam.

Igazából se tavaly, se idén nem igazán éltük át/fogjuk átélni a karácsonyi hangulatot(családtag elvesztése tavaly is, idén is), de azért próbálkozunk.

2022. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
sajnálom igaz nem ismerjük egymást de őszinte részvétem és remélem jól fog azért telni a karácsonyotok.
2022. nov. 19. 21:18
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Soha. Nem szoktam. A macska úgyis lebontaná egy perc alatt. 😄
2022. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Én valamelyik nap "feldíszítettem" - kitettem pár nyárias dísz helyére a télies díszeket (pl pici művirág helyére szép karácsonyi témájú gyertyát tettem), kitettem a kis műfenyőmet (25 centi kb, van pár dísz rajta, égősor) és az előszobába is kitettem egy mini havas műfenyőfát (ez is vagy 15 centi). Még tervezek egy kopogtatót csinálni. Van még fényfüzér a gázcsőre feltekerve, de az egész évben ott van, hangulatvilágításnak szuper. Ennél többet nem szoktam, nem tartom annyira fontosnak, a lényeg megvan. :) Nekem a hideg egyenlő a karácsonnyal, ezért kezdtem el ilyen korán díszíteni, mert már nem illettek a nyárias díszek a hangulatomhoz.
2022. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
már szívem szerint feldíszytettem volna fényfüzérekkel a házat de végül megvárom a decembert
2022. nov. 19. 22:07
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Jövő hét végén. Advent első vasárnapja lesz.

De én is láttam már a héten sok ablakban fénydíszeket.

2022. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Soha, nem szoktam díszíteni. Pedig a cica örülne :D
2022. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
hát én már előkészültem már csak decembert kell megvárnom és indulhat a díszítés
2022. nov. 19. 23:32
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
7 vagyok, már 2 héttel ezelőtt is láttam karácsonyra díszített ablakokat, plusz már a boltok is elkezdték. Ha téged ez boldoggá tesz, ne várj vele!
2022. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi jovo hetvegen fogjuk elkezdeni, aztan december folyaman igyis -ugyis kerul ki 1-2 aprosag meg. A fat viszont dec 20-21nel korabban sosem diszitem, mert elveszteni a hangulatat szamomra.
2022. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!