Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen jó kézzel készitett...

Milyen jó kézzel készitett ajandekot tudnek adni a kollegamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, munkahelyen húztunk, a szabaly hogy kezzel keszitett ajandekot kell adni. Nos egy olyan 30as pasit huztan akivel nem nagyon vagyom beszelo viszonyban mert teljesen mas teruleten van es mas irodaszarnyban, igy nem sok mindent tudok rola (:S) - szerintem ez a huzas dolog emiatt nehez mert igy bonyolult hogy az ember mit adjon. Arra gondoltam hogy valami szep sutit sutok es becsomagolom esetleg hazi lekvarral, de anyukam azt mondta ez nem eleg ferfias ajandek. De hulye vackokat nem akarok kezmuveskedni, de meghallgatnek minden otletet.


27L


2022. nov. 20. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az tökéletes egy férfinek, hacsak nem vagy kifejezetten jó valami kézműves dologban.
2022. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a te ötleted a legjobb. Senki sem örül a gagyi kézzel összeeszkábált dolgoknak, meg a kényszeredett munkahelyi ajándékozgatásnak. A süti pont jó lesz.
2022. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!

Ha már ilyen van, akkor - mivel még mindig van egy csomó idő a zárásig, amikor a válaszomat írom, 2022.11.29. van - én újrahúzatnám a húzást úgy, hogy ténylegesen azok húzzanak, akik - legalább valamilyen szinten - ismerik is egymást (esetetekbenegy irodaszárnyban levők).

Semmi értelme, sőt kifejezetten kínos, ciki olyannak ajándékot venni, akit csak látásból vagy még annyira se ismersz, és kapni is rém kínos egy 12. tusfürdőt meg egy 13. karácsonyi pulcsit, ami a halálciki #cringe kategória.

Még egyáltalán nincs elkésve semmi, szerintem vesd fel, hogy mivel még 2,5-3 hetet simán dolgozik mindenki (még az is bőven dolgozik két hetet, akinek rengeteg a bennmaradt szabija), hogy húzzatok újra úgy, hogy most mindenki abból az épületből húzzon, ahol dolgozik. Azaz egy épületen belüliek minden részlegen, akik ismerik egymást.


Vagy am blokk eltörölni az egészet. Akik jó barátok, barátnők a magánéletben is (nekem több olyan kollégám volt a különböző munkahelyeken, akik összejártak a magánéletben is) , azok magától értetődően ezután is, maguktól is meg fogják ajándékozni egymást, kényszer, külső ráerőltetés nélkül is (és nem aszerint, mert egy főnök felülről kiköti, hogy max. 5000 Ft az értékhatár).

Akinek meg ez terhes, annál meg felesleges erőltetni, mert csak kellemetlenül fog elsülni.

2022. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!