Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek a lánynak?

Mit vennétek a lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit vennétek egy 12-16 éves lánynak karácsonyra?



2022. dec. 6. 14:56
 1/6 anonim válasza:
Szia! Mindenképpen érdemes megtudni hogy mit szeretne egyáltalán, mivel általában emberek többsége szeretne valamit. Ezt felteheted indirekt és direkt módon is neki, attól függ mennyire akarod, hogy meglepetés legyen.
2022. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Könyv? Ékszer?

Élmény? Belépő valahova, mozijegy stb.

Hobbija van? Azzal kapcsolatos dolog.

Utalvány? Könyvesboltba, ruhaboltba.


A 12 és a 16 között azért elég nagy a szakadék, de még azonos korúaknál is lehet elég nagy.

2022. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15-16 évesnek szájfényt, ajakápolót, körömlakkot (ha pl látod hogy mindig x színre van festve a körme), hajgumit, hajcsatot, füzetet, naptárat, csokit, (karácsonyfa)díszt, forrócsoki port, ha szeret olvasni, libri ajándékutalványt,
2022. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#2 Nagyobb hobbija nincs, szeret edzeni, olvasni és zenét hallgatni.

2022. dec. 6. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az összeghatár, de én ezekre gondoltam: határidőnapló (valami jópofa, matricákkal meg mindenféle kitölteni valóval), könyvutalvány, fürdőbomba, ajakápoló, sál. :)
2022. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok: kesztyű esetleg? Ha van valami különlegesebb stílusa, akkor olyasmit keress, ha nincs, akkor valami egyszerűbbet, olyan színben, amilyet sokat hord
2022. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!