Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit írjak róla?

Mit írjak róla?

Figyelt kérdés

Szóval karácsonyi húzás volt és olyat kaptam, akiről nem igazán tudok jellemzőket mondani. Vettem neki egy karácsonyi bögrét, meg édességeket, de az ofő mondta, hogy kell a nevei betűivel tulajdonságokat írni.

EZ pedig nehéz. Mert oké, szinte minden betűről beugrik egy jellemző, de azok rá nem igazak. Nagyon nagy baj, ha nem írom meg? Ahogy ismerem, nem hiányozna neki.


2022. dec. 6. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Na mik a betuk?
2022. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kell felolvasni, valószínűleg nem fog emiatt problémázni. Vagy ha mégis, max azt mondod, hogy elfelejtetted. Barátait nem tudod megkérdezni egyébként?
2022. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy ha tenyleg ennyore nem megy, irhatnal

Egy 4-6 soros kis versiket, hogy megis legyen valami. Ilyen viccesenben megfogalmazva.

2022. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül az ofő mondta, hogy nem kell felolvasni. Úgyhogy pénteken, ha adjuk, senkit nem fog érdekelni ezek szerint ki írt, ki nem. De köszi mindenkinek a segítséget!
2022. dec. 7. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Igy hogy a betuket es az embert nem ismerjuk nem fogjuk tudni megmondani. Oke hogy szerinted nem erdekli de szerintem neked se esne jol ha valaki azert nem irna rolad mert ugyse hianyozna ez neked..
2022. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!