Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Túlzás bögrét adni ajándékba...

Túlzás bögrét adni ajándékba egy munkatársnak? Amin rajta van a neve

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerem, néha beszélünk, nem vagyunk olyan szoros ismeretségben de normális velem. Túlzás egy ilyen karácsonyi ajándék?
2022. dec. 14. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igen.
2022. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Bármilyen karácsonyi ajándék túlzás. Nem vagytok olyan kapcsolatban. Amúgy bármilyen ilyen névre szóló meg vicces ajándék elég... nyomi, én megmondtam mindenkinek, hogy a legközelebbi tréfás-feliratos bögrét-pólót megetetem azzal, akitől kapom.
2022. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
58%
Igen, ez túlzás. Ne adj ilyet neki. Mást se, mert kellemetlenül fogja érezni magát, ha ő nem ad neked semmit. Ne hozd ilyen helyzetbe.
2022. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg teljesen korrekt ajándék, se nem túl sok, se nem kevés, és személyes is.

De vannak, akik mindent lefikáznak és még a cukrot is keserűnek érzik.


Ha én kapnék ilyet, biztos bent tartanám utána a munkahelyemen a bögrét és abból teázgatnék. És ha ezzel a kollégával együtt teáznánk, még emlegetném is, hogy amikor teát iszom munkahelyen, mindig ő jut eszembe a bögréről.

2022. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás. Apróság, és kedves.
2022. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Én ezt azért nem értem, mert ha az ember szeret teázni, kávézni akkor már van bögréje. Ha meg nem szeret ilyeneket inni, akkor csak porfogó a bögre.

Én imádok teázni, és már marha unalmas hogy mindenkitől bögrét kapok, mikor nyilván volt eddig is elég... :D


Inkább valami ehető/iható ajándékra voksolok.

2022. dec. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Kacat. Mindenkinek van már ezer bögréje, amiből úgyis csak 1-2 darabot használ, a többi porfogó. Adj neki olyat, ami elfogy. Például csokit, ha szereti.
2022. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Miért akarsz/ kell neki ajándékot adni?
2022. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, inkább kedves gesztus.
2022. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt munkahelyi húzás, és úgy adnád, vagy szokás egymást megajándékozni, akkor normális ajándék. Ha ez egy ilyen magán akció a részedről, akkor inkább ne, illetve valami személytelenebbel készülj. Nálunk pl nincs húzás, az asztalszomszédok szoktak valami apróságot adni egymásnak, meg szaloncukorral, süti el körbekínáljuk egymást. Nálam karácsony táján mindig van elfekvőben néhány doboz tea és csoki, hogy tudjam viszonozni, ha random kapok valaki mástól is, mint akire számítok.
2022. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!