Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Állatkertezés télen?

Állatkertezés télen?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, hogy mit tudnék venni a barátomnak Karácsonyra és végül arra jutottam, hogy valami január/februári élményt vennék, ami viszonylag közeli időpont, nem kell rá hónapokat várni.


Sokat gondolkodtam és végül a bécsi állatkert belépő jutott eszembe (11e Ft), mert barátom imádja a pandákat és ott vannak.


Viszont az állatkertbe dátumra lehet jegyet venni és nem tudom, hogy jó ötlet-e január februárra állatkertbe menni? A hideg nem lenne gond, amennyiben nem ilyen extrém hidegről van szó (pl -10 fok). Az állatok nem alszanak hidegben? Lehet őket látni?



2022. dec. 15. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni nekik olyan belső téri kis élőhely is ahonnan üveg mögül lehet figyelni az állatokat. Ez elég sok helyen van, ha a kifutó nem csak kültéri. Esetleg kérdezd meg az állatkertet van-e erre lehetőség vagy a fényképek közt keresgélj.
2022. dec. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves ajándék :) én is azt ajánlom, hogy náluk érdeklődj.
2022. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bécsit nem ismerem, de a budapestiben simán el lehet tölteni télen is egy teljes napot. Sok állat kint van ilyenkor is, némelyik még aktívabb is, illetve az állatházakban is sok időt el lehet tölteni. Valószínűleg a bécsi is hasonló ebből a szempontból.
2022. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bécsiben még nem voltam, de a budapestit nagyon szeretem télen. Sokkal közelebbről lehet látni az állatokat a téli helyükön, nincs tömeg, télen kifejezetten kellemes ott sétálni.
2022. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!