Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Másnak sincs semmi karácsonyi...

Másnak sincs semmi karácsonyi hangulata?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem mindig is a karácsonyt de már évek óta semmi hangulatát nem érzem. Remélem nem lesz így mindig:(

23 évesen még korainak érzem ezt az érzést



2022. dec. 16. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem azért van ez mert oktober-novemberben sz@rrá hallgattam a Karácsonyi dalokat és sz@rrá karácsonyoztam magam:D
2022. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért? :D 😂
2022. dec. 16. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs már évek óta, pedig én sem vagyok idős. 37F
2022. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Talán a sok gond/teendők miatt? Pl apum és felesége szeretik és várják minden évben a karácsonyt de meg is van mindenük az életben amit akartak (szép ház, kocsi, boldog család, jó munkahely)

Mi a párommal viszont nehezen tartunk lépést, a házfelújítással lassan haladunk, a jogsi max jövőre jöhet szóba stb és lehet emiatt nincs karácsonyi hangulata az embernek.. Mert úszunk a hétköznapi gondokban/teendőkben

2022. dec. 16. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén semmi. Szakítottak velem, a kedvem is szar, ezer más bajom van a karácsony kicsit se hiányzik
2022. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2022. dec. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is évek óta nyár közepén szokott rámtörni a karácsonyi hangulat, aztán reménykedek hogy hátha idén lesz. Aztán mikor eljön az idő akkor őrületes hajtás van melóban mindenhol tömeg, idegesség rohanás, hulla fáradt szoktam lenni, volt hogy az ebédnél is majdnem leájultam a székről. Én ennek tudtam be eddig.

Most kisbabával vagyok itthon és szintén hajtok mint a gép, túlélés az egész, hajat nem sikerült mosnom már egy hete. Már elővettem a karácsonyfát mert a baba mellett félek sose lesz kész, de nem érzem most se a hangulatot.

Nekem az kéne hozzá, hogy végre nyugodtan, nem sietve készülődjek. Arról nem is beszélve hogy a rokonok beszabályozzák az ünnepet hogy kinél mit mikor kell csinálnom. Nekem ezek elrontják az ünnepet.

2022. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 nagyon tudok azonosulni veled, az én rokonaim is beosztják az ünnepet mikor kihez kell mennünk és én se szeretem ezt az egészet. Már párommal azon gondolkodtunk hogy ha idén már nem is, de jövőre lányunkkal egy hétre elutazunk karácsonykor nyaralni külföldre. Szerintem sokan ezért csinálják amúgy
2022. dec. 17. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem már 20 évesen se volt, 25 vagyok, most sincs :D
2022. dec. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1-eshez hasonlóan kicsit alábbhagyott a hangulatom. Novemberben és december elején jobban vártam a karácsonyt.
2022. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!