Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Muszájból ajándékozás. Tippek?

Muszájból ajándékozás. Tippek?

Figyelt kérdés

A családom már kiskorom óta (most 24 vagyok) nem igazán ajándékozik szívből, csak mindenki vesz valamit a másiknak “mert azt úgy illik” alapon. Ezek alatt olyan ajándékokra kell gondolni, hogy valami karácsonyos bögre, kávé, nagyobb tábla csokik, esetleg ezek a dobozok, amikbe bele van téve egy tusfürdő, sampon, testápoló meg dezodor. Tehát teljesen random, mondhatni jelentéktelen/személytelen dolgok. Tavaly nem tudtam részt venni a családi karácsonyozáson, majd amikor hazalátogattam, én nem vittem magammal ajándékot és nekem sem volt semmi (nem is vártam igazából), de ennek ellenére a szüleim leszidtak, hogy illemből én azért vehettem volna néhány apróságot. Most rákérdeztem náluk, hogy annak ellenére, hogy tavaly nem ajándékoztunk, most lesz-e, azt a választ kaptam, hogy “mivel adni illik”, ezért vegyek mindenkinek a fentebb felsorolt dolgokból. Most tényleg vegyek mindenkinek egy-egy kávét, baba tusfürdőt meg milka csokit? Szívem szerint nem vennék semmit, mert a szüleimen kívül senkinek sem tudnék igazán személyes ajándékot adni (évente kb kétszer találkozom ezekkel a rokonokkal), és megelégednék a karácsonyi nagy kajálással, viszont annyira tolja mindenki ezt az “illik valamit adni” szöveget, hogy nem akarok üres kézzel odamenni, pláne ha idén kapok valamit.

Valami ötlete valakinek van, ami azért nem tusfürdő és csoki?


2022. dec. 21. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Felfújható Antonio Banderas szexbábú!
2022. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját készítésű süti. Kedvencem mert nem maradandó adaz is meg nem is.
2022. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Reese’s csoki, Nespresso bonbon (az tök nívós dobozban van és a cucc is nívós)
2022. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Illemből én is ilyesmit szoktam kapni, kicsit unalmas már.
2022. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg semmi baj nincs ezekkel. A csokit mindenki szereti, és tusfürdőt is mindenki használ, már feltéve ha nem hajléktalan és szokott fürdeni.
2022. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én zserbógolyót ajándékozok, ami itthon készül. :) Meg csokilőrt.
2022. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyél valami csokit, azt csá.

Vagy télapó mintás wc papírt. Azt mindenki használ.

2022. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!