Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk, ti mit vettetek a...

Fiúk, ti mit vettetek a barátnőtöknek ajándékba ? Illetve lányok, ti minek örülnétek ?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek tippekkel, hogy boldoggá tudjak tenni egy nagyon kedves, aranyos lányt! :)

Születésnapja nemsokára lesz, és arra már megvan a tökéletes ajándék, de így karácsonyra bajban vagyok...

Köszi!

(Tényleg minden tippet szívesen fogadok!)



2022. dec. 23. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én a készpénznek, amin azt veszek, amit akarok! De ha ezt leírnám, akkor a sok álszent nekem esne. Szóval kellemes parfümnek, cicás naptárnak vagy jópofa mintás, puha takarónak örülnék! :D
2022. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit későn jutott eszedbe. Vegyél vmi ajándékutalványt.
2022. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Kedvenc parfüm.
2022. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Valami jó könyvet, ha szeret olvasni

Vagy írd be a keresőbe: movie night gift/happy pills-ebbe cukorkát is tehetsz, vagy kedves üzeneteket

2022. dec. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A mostani barátnőmnek elég nagy igényei vannak, elég jómódú családból származik, de szeret olvasni. Vettem neki egy könyvet amire mondta korábban, hogy kíváncsi és egy üveg drágább italt, kb 15 ezret költöttem erre. Azért, hogy erre legyen 3 hétvégén is karácsonyfákat árultam.


Ő vett nekem egy gamer laptopot, 650ezerért.

A szülei szerint ez teljesen rendben van és oda adták neki rá a pénzt. Nem hoztam el a gépet tegnap este, ezért ma elhozták.

Apám is nézett egyet, mert anyámmal kettejüknek nincs ennyi havi fizetése.

2022. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

A barátnőmmel köztünk van egy kis korkülönbség. Én 39 vagyok ő pedig 25, nemrég fejezte be az egyetemet és kezdett dolgozni (ugyanabban a kórházba ahol én is vagyok).


Vettem neki parfümöt, ezüst nyakláncot, könyvet és vicces műtős sapkát.


Én tőle fényképpel ellátott párnát kaptam, telefontokot és kicsit drágább italt.

Szegénykém bocsánatot kért, hogy csak ennyit tud adni. Pedig mondtam neki, hogy nem kell semmi 🥲

2022. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Én is a pasimnak egy TV-ét vettem. Ő meg nekem egy bögrét.... úgyhogy majd nézzük este a reszkessetek betörőket a 859 Ezer Forintos tévén, miközben szürcsölöm a teámat a 900 Forintos IKEAs bögrémba.
2022. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én valami olyan dolgot mindenképp adnék neki, amit nagyon más esetben nem adunk a másiknak, csak akkor, ha együtt vagyunk. Például parfüm stb.


Ezenkívül adnék valami személyeset, ami ahhoz kötődik, amit szeret csinálni. Például, hogyha nagyon szeret olvasni, akkor könyvet.


Mást a helyzet adná.

2022. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Magamat. Felev utan
2022. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Jaaj, a kórházas válaszoló válasza nagyon aranyos. De most egy válaszolót nem tudok megérteni aki tv-t vett karácsonyra a párjának. Lehet a párod nem gondolt nagy ajandékozásra, nem? Miért ez a legfontosabb? Az a lényeg, hogy együtt legyetek. Ez a szeretet ünnepe. Mi nem is ajándékoztunk egymásnak a páromnak, mert én karácsony előtt kaptam egy kabátot, tőlem meg mozizást kap, együtt ebédeléssel együtt. Közös élmény.
2022. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!