Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egy nagyon régen látott...

Egy nagyon régen látott ismerősömnek írtam e-mailt tegnapi napon (2022.12.22. délután), kellemes ünnepeket kívántam neki. Azóta sem kaptam semmi választ. Kellemetlenül érzem magam. Van miért?

Figyelt kérdés

Napi szinten használja az e-mail címét tudom. Korábban minden üzenetemre válaszolt!

Hiszen a többi közösségi oldalon egyáltalán nincs fent ezért választottam az e-mailt.


2022. dec. 23. 19:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek ne is reménykedjek már válaszra?
2022. dec. 23. 19:25
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom fel sem merult benned hogy van sajat elete, es pl. a karacsony elotti hajtas, esetleg a csaladi programjai miatt nem foglalkozik vele.


Kenytelen leszel beletorodni, hogy nem te iranyitod az eletet.

2022. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is kapok még néhány hasonló karácsonyi e-mailt. A telefonom kijelzi, de általában meg sem nyitom. Így csak sejtem mi állhat a levélben. De mivel eszem ágában sincs válaszolni, így nem is foglalkozom az üzenettel.
2022. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egész nap takarított, sütött-főzött, ajándékokat hajkurászott, és karácsonyfát. Ha 26-án sem válaszol, akkor lehet, hogy nem is fog, most azért még van esély..
2022. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen nap telt el. Legyél türelmesebb.
2022. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy az, aki pár napja itt hisztériázott, hogy este írt valakinek és reggel 6-kor még nem kapott választ?
2022. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6*

Nem, nem én vagyok!

Mint írtam én 22. írtam neki délután az az 14:00 órakor!

2022. dec. 24. 08:20
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Perc, masodperc? Fontos lehet, ne hagyj ki ilyen infokat, hat hogy segitsunk igy?
2022. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Én sem válaszolok azoknak, akik Kaácsony előtt írnak. Majd az ünnepek alatt, ha lesz időm, mindenkinek visdzaírok.
2022. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majd biztos válaszol. Hallottam olyanról is bizonyos családoknál, hogy legalább az évben arra a pár ünnepre, húsvétra, karácsonyra kilépnek a közösségi médiából, és nem is használják. Amúgy szerintem jó ötlet.


Mindenkinek van saját élete, nem fog emiatt szívózni. Készült a karácsonyra, meg kellett venni a különböző dolgokat (igen, nem mindenki csinál játékbolt feelinget a házából már október elején), sütött, főzött, esetleg találkozott személyesen ismerősökkel, elment még bizonyos helyekre stb.


Persze ezzel most nem azt akarom mondani, hogy ne válaszoljon senki a jó kívánságokra, hanem sz@rjuk le, mert nekünk ugyan saját életünk van. Én biztos visszaírtam volna, mihelyt látom. Ugyanakkor ezt is meg tudom érteni.

2022. dec. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!