Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kifejezitek, ha nem tudtok...

Kifejezitek, ha nem tudtok mit kezdeni a karácsonyra kapott ajándékkal?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy a sokadik díszmütyürke, hanem ha mondjuk olyan ruha, amit biztos, hogy az életben nem veszel föl, vagy kozmetikum, amit nem fogsz elhasználni soha, mert nem felel meg neked. És úgy vegyétek a kérdést, hogy közeli rokontól, jó baráttól, párotoktól vagy testvértől kaptok olyat, ami nagyon nem tetszik (tehát ne az egy évben egyszer látott nagybácsira gondoljatok).

Ilyenkor ti meg szoktátok mondani, hogy nem fogjátok használni vagy hogy nem igazán örültök neki?


2022. dec. 24. 11:14
A kérdező szavazást indított:
Meg szoktam mondani
Nem szoktam megmondani
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha látszik az ajándékon, hogy nem az első boltban meglátott első (legolcsóbb) kacatot vette, hanem azért igyekezett a kedvemben járni, akkor nem. De volt már hogy ilyen kacatot kaptam, akkor mutattam (de mondjuk annak az "ajándéknak" senki nem örült volna). Sértődés lett belőle.
2022. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Megköszönöm, aztán elpakolom valahova.
2022. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qkker1 ***** válasza:
86%
Megmondom, qrvára nem érdekel, ha megsértődnek.
2022. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok, a lepontozásból ítélve félreértettetek.

Tehát amikor valakitől egy radírt kaptam, és egy nem működő hibajavítót (mindkettőt rajta az árcímkével, hogy 100 és 150 ft), akkor persze hogy nem örültem. Ellenben idén több barátomtól házi készítésű dolgot kaptam, amik kapcsolódtak hozzám, azoknak örülök

2022. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Nekem volt gyerekszobám, megtanítottak az illemre, így sajnos nem értem a kérdésedet.
2022. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam konkrétan megmondani, megköszönöm és elteszem. Illetve volt, aki évről évre provokált, filléresebbnél használhatatlanabb "ajándékkal", azzal leállítottam az ajándékozást. Érdekes módon nagyon meglepődött.
2022. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!