Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Híztatok az ünnepi időszakban?...

Híztatok az ünnepi időszakban? Ha igen, mitől, és mennyit? Le fogjátok adni, vagy jól érzitek így magatokat?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 20:04
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
3 kgot híztam. Így lettem 61 kg 165 cmhez. Szeretnék leadni 5-6 kgot, számolom a kalóriákat. 22N
2023. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

2 kilót. Bejglitől, rakottkáposztától amihez ugye fehér kenyér dukál, liter tejföllel. Ha rágondolok is csorog a nyálam.

Sosem érzem jól magam a bőrömben.

2 éve leadtam újév alkalmából 10 kilót 3 hónap alatt. Aztán vissza is jött.

Amúgy úgy adtam le, hogy nulla kenyér helyette abonett mondjuk szendvics helyett. Olyan ételeket nem ettem amit nem tudok megenni kenyér nélkül (káposzta, főzelékek).

Köretekre rohadtul odafigyeltem, sima krumplit, sima rizst egyáltalán nem ettem semmilyen formában. Helyette barnarizst, édesburgonyát, párolva zöldségeket ettem köret gyanánt.

Húsokból amúgy is csirkemelles vagyok szóval az annyira nem volt megerőltető hogy azt egyek. Meg ettem még halat.

Ja és tésztákat se ettem... durumtésztát nagyon nagyon ritkán igen.

Cukros üdítőket sem ittam. Sütit sem ettem.


Szóval ja. Tudom én hogy kell fogyni csak rohadtul oda kell rá figyelni és nem olyan ízletesek az ételek... úgyhogy elértem a kívánt súlyom és lassan lassan visszapakolódott rám az a 10 kiló.

2023. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2-es!

Ezt mintha én írtam volna.

Rám is lassan jöttek a kilók, de aztám az ünnepek megadták a végső löketet, hogy elérjem a régi, vágó súlyom, ami ez az egykori leadott 10 kiló volt.

Ez egy bumeráng bun. Ó 10 kiló!

2023. jan. 6. 22:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok.

Durva az hogy tényleg tudom/tudjuk mi az oka. És nem mondom hogy nem voltak finomak az ételek amiket ettem ezalatt az időszak alatt, de az hogy folyamatosan minden étkezést meg kell előre 2szer gondolni hogy mi is legyen és mit tartalmazhat... ez számomra lélekörlő.

Hogy a barátnőm nyugodtan megehette a sajtos tejfölös tésztát szalonnapörccel, mert 1 deka nem ment fel rá, én meg fél szelet kenyértől 2 kilót hízok.


Nem segít az sem hogy imádok enni és szeretem a finom ételeket.


Nameg az sem segít hogy a térdeim nem bírják a futást, a gyaloglás meg amúgy is a mindennapjain részei szóval hozzá vagyok szokva, azzal az életben nem fogok fogyni...

Belefáradtam ebbe a dologba megmondom őszintén... úgyhogy azóta egyetlen dolgot csinálok, nem iszok üdítőt. Ennyit tudok tartani sajnos..

2023. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Dec. 21-én 71,6kg voltam,

jan. 3-án 70,5kg

2023. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es megértelek.

Én is mindig nézem, hogy az 50 kilós ismerősöm fehérzsemlés szendvicset burkol, és ez csak reggeli... Stbstb

Én meg abonett, abból is csak max 2.

Rendszeres sportolok mai napig.

Régebben futottam, de a jobb térdem lesérült. A futás pedig jól megindított a fogyás útján.

5-ös hogy csináltad ezt?!

Varázslat? 🙄

2023. jan. 6. 23:44
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Úgy, hogy napokig rokonoknál voltunk és mivel iszonyatosan válogatós vagyok így alig ettem valamit 😅

#5

2023. jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Én dec 1 óta 3kg-t fogytam
2023. jan. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2 kilót, de szarok bele, úgyis lemegy.
2023. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Híztam egy bő 6 kg-ot. Lehet, hogy egy picivel kevesebbet, lehet, hogy többet, nem tudom pontosan hány kiló voltam dec. 24. délutánig. Vallásosak vagyunk, ezért minden évben meg szoktam tartani az adventet, a nagyböjtöt és az év böjti időszakait, ilyenkor mindig le szoktam mondani valamikről az étkezés terén is (idén a húsról, tojásról, tejről, alkoholról és édességekről) stb., szóval bár ennek elsősorban nem testi, hanem lelki célja volt, azért testileg is már viszonylag jó voltam a karácsony előtti napokra, de nem is kellett feltétlen annyira hozzá a böjt, mert a hétköznapokban amúgy sem eszem olyan baromi sokat, meg egészségtelen dolgokat. Aztán jöttek az ünnepek, és velük együtt ez a bő-szűk 6 kg. Alig szoktam normálisan enni az évben, mindig csak bekapok valami tök sz@rt, mert rohannom kell. Ünnepekkor van időm normálisan, pihenten enni egyet a családdal, és ezt ki is használom, nem érdekel engem ilyenkor a sport, meg a diéta. Hogy miben jött fel? Karácsony napjai, újév, meg még az új év második, harmadik napja, mert akkorra is marad újévi kaja, vízkereszt, plusz még a más vallású ismerősöket is felköszöntjük az ő vallásuk ünnepének alkalmával, ünnepek között meg van egy rakat ünnepi kajánk, ezért azt akkor esszük meg stb. Mindegy... Úgyis leadom, megfogadtam, hogy az új esztendőben végre foglalkozom egy kicsit többet is magammal testileg is, bár egyáltalán nem vagyok kövér.
2023. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!