Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan tudnék hozzá fogni egy...

Hogyan tudnék hozzá fogni egy karácsonyi falu építéséhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy elhatároztam, hogy fogok itthonra építeni egy karácsonyi falu makettet, viszont nem igazán tudom, hogy hogyan fogjak hozzá. Főleg a talapzattal van a gond, mivel nem tudom, hogy miből kéne csinálni. Gondolkoztam hungarocelen, de nem tudom, hogy hogyan tudnám megformálni úgy ahogy szeretném. Ezen kívül online is nézelődtem kész alapok iránt, de ott sem találtam valami jókat.


Esetleg van ötletetek, hogy miből tudnám az alapot megcsinálni?

Ha valakinek van tapasztalata az építésben, akkor megköszönöm ha leírja.



2023. okt. 7. 23:03
 1/2 anonim válasza:
100%
YouTube. Van ott kismillió videó.
2023. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A hungarocelt tudod sniccerrel vágni. Viszont ha ragasztópisztollyal ragasztanád, akkor csak alacsony hőmérsékletűt használj, mert könnyen megolvadhat. Vagy készítheted kartonból is, szépen egymásra ragasztod a rétegeket, így tudsz domborzatot kialakítani. Vagy készíthetsz alapot száraz tűzőhabból, amit a virágkötők is használnak. Ez jól vágható anyag, viszont drágább lesz, mint az előző két változat.
2023. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!