Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 13 éves lánynak mit vennétek...

13 éves lánynak mit vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki megkérdezi, az anyuka vagyok. Bár fel van írva, kiváncsi vagyok, ki mit venne. Smink, ékszer nem érdekli ( illetve fülbevalót most kezdte mondani, hogy szeretne), laptop, telefon szintén kizárt. Sportolni egy ideje nem jár, szóval ahhoz sem tudok mit venni. Elég sok minden érdekli, de annyira mégsem, hogy jobban foglalkozzon vele.
2023. okt. 18. 02:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Ruha

Parfüm

Könyv

e-book olvasó

2023. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

ha jól értem, van kívánságlistája, de mégis minek íratsz vele listát, ha utána inkább belekötsz minden tételbe, és végül vadidegenekkel választatod ki, hogy mit kapjon? de tessék, itt a lista, hogy nálunk mire vágynak a 13 éves rokonok, akik hiába azonos korúak a tiéddel, teljesen más személyiségek sajnos.

kpop albumok, feliratos pulcsik, squishmelllow figurák, egy babzsák, jégkorcsolya, történelmi könyvek, fantasy könyvek, látogatás a nagyvárosba a felnőtt unokatestvérekel, ott meki, starbucks, és claires látogatás. körömlakk bármilyen színben és mennyiségben, színes papírok, csillámos filcek, bármi amin csillám van, telefontok, szintén csillámmal, mintás zoknik, abból sosincs elég. édesség és az évi rendes kötelező karácsonyicsúnyapulcsi, mostmár gyűjtjük, hagyomány.

2023. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom ennyi idős volt, amikor az első parfümjét kapta tőlem. Nagyon örült neki. Amúgy könyvet bármikor kapott, örült neki.

Egyszer két ünnep között elmentünk megnézni egy musicalt (színházba), a jegyet is a karácsonyfa alatt adtam oda, nagy öröm volt az is.

2023. okt. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy 13 éves már bőven abban a korban van, hogy meg lehet kérdezni tőle, mit szeretne és mennyi nektek rá a keret.
2023. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
kettes vagyok, nem igazán értem, megkéred hogy soroljuk fel a más gyermekek által vágyott dolgokat, hogy ne kelljen a saját gyereked kívánságaiból választani, majd lepontozod a felsorolást? esetleg hogyan adhatok még hasznosabb választ, soroljam fel a többi gyermeket is, a fiúkat és a fiatalabbakat is, hátha abból jobban tudsz választani?
2023. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


2-es és ötös válaszoló! Fogalmam sincs, ki pontozott le ( és miért, én épp most léptem fel, és nyomtam is rá egy zöldet, bár nem teljesen értek veled egyet). A babzsák nálunk is listán van, de nagyon drágán találtam. Van esetleg tipped, hol lehetne olcsón/ olcsóbban rendelni? A csúnyapulcsis hagyomány is nagyon tetszik, de egyedül vagyok vele a családban.


A keret változó, attól függ, mennyi plusz jön be decemberben. De átlag 50-80 között megy el rá. Kicsit nehezebb, mert neki decemberben van a névnapja ( apróságot kap), illetve karácsony előtt a szülinapja is. És mindig külön tartjuk a kettőt.


Kölnije van, és kap is a nagyszülőtől, de csak elvétve használ, körömlakkot kapott régebben, de nem érdekli a smink ( nem is lehetett kifesteni a körmét), múlt hónapban szájfényt kért, azt sem használja.


Kíváncsi vagyok, hogy mégis mi jön be a korosztályának, remélem, nem baj...


De akkor tessék, a listája: lávalámpa, discógömb, plazmagömb, ruhavásárlás a közeli nagyvárosban ( ezt szerette mindig, ha mentünk, évi 2x szoktunk shoppingolni, de most erre is húzza a száját, pedig az volt a 2. legfontosabb tétel a listáján). Színes és grafit ceruzák, festékek ( szeret rajzolni, de még a tavalyi készlet sem fogyott el neki, plusz a nagyszülőtől ilyen festőszettet kap), LEGO ( ezt is csak 1x rakja ki,aztán megy a szekrénybe. Ma közölte, hogy csak valami kicsi szett kell, ha nem kapja meg a kinézett 150-180ezres készletet :O ), könyvek ( tavaly is kosárba tette, milyeneket szeretne, de meglepetés volt, hogy megkapta.. Erre a felét még csak el sem olvasta..). Pénztárcát nézett magának, de felesleges, mert bankkártyát kért, azt intézzük neki. Hajkréta ( nyáron vett magának, és semmit nem ért),édességet akart tizenezrekért rendelni, de nem dobok ki rá pénzt ( igen, minden nap kap, plusz a zsebpénzét is erre költi)A fülbevalót és babzsákot pedig feljebb már írtam. Szóval igen, van miből válogatni, csak feleslegesen nem szórom a pénzt. Ja, tegnap a társast is mondta, de a 25 féléből 3-at szokott elővenni, azt is évi max 5x.


Valaki írt privátban, ott leírtam, hogy többek között van kirakója is, talán még bontatlan is, de neki sem áll. Kapott papírokat, formalyukasztót, üvegmatrica festéket, fejhallgatót, de ma pár napig érdekes, utóbbi pedig heti 1-2 alkalommal kerül elő.


Kreatív dolgokat is kaphat, ha akar, bár nálunk érdekes, mert pl tavaly kerestem neki krepp papírt, és az osztálytársnőjének anyukája pont ott volt a boltban. Kérdezte, mit keresek, mikor mondtam, akkor meg bambán pislogva nézett rám, hogy minek az neki??? Sajnos a legtöbbnek első óta nincs játék mg készségfejlesztő, mert elég a kütyü... Szóval kb mindenre nyitott lennék, ha tudnám, hogy tényleg van értelme kiadni x összeget.

2023. okt. 18. 15:41
 7/12 anonim válasza:
34%
Harry Potter könyv
2023. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs semmi baj azzal, hogyha kap valamit, nem mindig azt használja. Nem hiszem, hogyha te kapnál egy társast vagy valamit, minden nap azzal játszanál:)


Nekem is van olyan könyvem, amit megvettem, de még nem jutottam el odáig, hogy kiolvassam. De majd egyszer...:) nincs lejárata úgyse.


Ezek közül szerintem a babzsák meg a lávalámpa a legjobb, de ha drágának találod, azt is mondhatjátok neki, hogy ezt most egybe kapja karácsonyra/szülinapra is. Elég nagy hozzá, hogy megértse:)

2023. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én 13 évesként még az okosorát mondanám ami eddig nem merült fel,hátha érdekli,de a többi kedvelt dolog nálam is kb. ugyanez.
2023. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
Olyasmit, ami érdekli. Konkrétan mondja meg mit kér. Elég nagy már!
2023. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!