Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek bunkóság ha csak...

Szerintetek bunkóság ha csak így oldom meg a karácsonyi látogatást?

Figyelt kérdés

December 24.-én hazamegyek reggel a szülőkhöz. Utána 25.-én délelőtt utazok is vissza. Idén költöztem el otthonról (130 kilóméterre a családtól) 23 évesen.


Két dolog miatt nem szeretnék több időt otthon tölteni.


1. Gondolom senkinek nem kell bemutatni azt a szituációt,hogy anyám idegbeteg a konyhában. Nem verődött fel jól a hab, ez oda égett stb. Na semmi kedvem napokig ezt hallgatni. Persze ha valaki segítene neki akkor meg elzavar hogy úgy se tudunk mit segíteni.


2. A távoli rokonok akik le se sz@rják az ember fejét évközben de karácsonykor meg játszák a mézes mázost. "Jaj de hianyoztál, idén többet beszélünk majd stb stb" persze egész évben Facebookon is 3 mondatot váltunk. Na ehhez sincs kedvem.



2023. nov. 5. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem bunkóság.
2023. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Egyátalan nem az. A szülőket, nagyszülőket tényleg illik meglátogatni. De azt meg is teszed. Egy másik városban kezdtél el önálló életet élni. Teljesen rendben van hogy már nem akarsz/tudsz végig otthon lenni.
2023. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy bunkóság, teljesen jó így:)
2023. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Lefutod a kötelező kört a családnál. Szerintem rendben van.
2023. nov. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Egy kicsit olyan szaga van, mint a 2. pontodnak.

Karácsonykor kötelező, hát haza megyek, de csak ezért...

2023. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
83%
Nem, én is gyűlölöm a cirkuszt, ami az ünnepek környékén van. Nagy a nyomás és a megfelelési kényszer, és ez általában a jó hangulatra nézve kontraproduktív. Majd ha lecsillapodtak a kedélyek, meglátogatod őket rendesen, és beszélgettek egy jót.
2023. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is ezvan de igazabol en jol elvagyok 1-2 feles meg bor tarsasagaban :D meg is jon az ember beszelokeje es a jopofizo reg nem latott rokonokkal is elbeszelgetek akik igergetik hogy majd tobbet beszelunk, mert picit becsipve lazabb az ember
2023. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!