Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik karácsonyi film lehet ez?

Melyik karácsonyi film lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egy karácsonyi filmet keresek amit már jó pár éve láttam. Arra emlékszem, hogy több ember van akik nem szeretik a karácsonyt. Van egy kopasz fehér férfi, a 40ed évi elején lehet (ha jól rémlik a főszereplő) akit a gyerekkori énje látogat meg (küldik el hozzá), mert gyermekkorában történt valami ami miatt nem szereti a karácsonyt. Nem emlékszem mi történt, de valami a családjában. A végen ez a férfi egy kivilágított üres utcán van és akkor látja utoljára a gyerek énjét, beszél vele (talán még a kezét is megfogja) majd besétál egy nagy terembe és ott ünnepel együtt valakikkel.

Tudom, hogy kevés infó, de senki se emlékszik rá a családból és már égen-földön keresem.

Karácsony ének és a christmas carol kilőve, nem az.

Ha valaki tudja annak nagyon megköszönöm.🥰



U.i.: Egyszer már feltettem ezt a kérdést itt, de a profilomba azóta belépni nem tudok és nem találom sehogy a kérdésem.



nov. 13. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Az ember, aki feltalálta a karácsonyt? Bár annak is köze van a karácsonyi énekhez:')
nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem ez az:(
nov. 15. 06:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Az élet csodaszép című film jutott eszembe, bár ott nem kopasz a főszereplő és fekete-fehér, régebbi film. De az is ilyen számvetéses sztori.
nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem az lesz sajna, ez színes film volt.😔
nov. 15. 16:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbálj rákeresni a karácsonyi ének feldolgozásaira.
nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán ez lesz?


[link]

nov. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd végig az összes karácsonyi filmet, ha be írod keresőbe, hátha megtalálod.
nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyik sem az.


Próbáltam keresni mindehogyan, de nem jártam sikerrel. Az a baj, hogy a színész arca van csak meg előttem, de nem tudom ki ő.

nov. 17. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Estleg emlékszel rá, hogy melyik évben csinálták? Kb...?
nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem. De nem lehet olyan régi (2010 után kb). Én talán 2-3 éve láttam.
dec. 14. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!