Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Műfenyőt mivel lehet illatosít...

Műfenyőt mivel lehet illatosítani, hogy lucfenyő illatú legyen?

Figyelt kérdés
Próbáltam illatpálcával, légfrissítővel, de egyik sem jó. Valakinek van jó ötlete?

nov. 23. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi néhány szál igazi lucfenyő ágból csinálunk koszorút.
nov. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van 100%-os lucfenyő olaj drogériákban. Esetleg azt párologtatni, csak akkor az egész házban lesz olyan illat. De meg lehet próbálni valahogy rácsepegtetni.
nov. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló! Hol lehet ilyet kapni, te próbáltad már? Neked bevált?
nov. 30. 20:14
 4/4 anonim válasza:

Én minden decemberben párologtatok diffúzorral, nagyon szeretem, többször vettem már újra. Most néztem, online csak erdei fenyő olajat lehet venni Rossmannban, de rendelni lehet pl. innen.

[link]

Ez a legolcsóbb termék ár+szállítási költségű. De láttam több online patikában is, úgyhogy ha személyesen keresel, akkor DM/Rossmann/patikákban nézném. :) És ezek 100%-os olajok, nincs papírjuk arról, hogy fogyaszthatóak, de gyakorlatilag élelmiszer minőségűek (egyszer dolgoztam Aromaxos olajokkal, vegyész vagyok), úgyhogy nem terheli a tüdőd, kifejezetten egészségesek.

dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!