Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Akik saját kezűleg (is)...

Akik saját kezűleg (is) készítenek karácsonyi ajándékot, kinek mi készül? 😊

Figyelt kérdés
Igazából csak kíváncsi vagyok, esetleg ötletet gyűjtök jövő évre, idénre már megvagyok, legalábbis az ötletekkel, ha magával az ajándékkal nem is. 😄 Horgolt, hímzett és levegőre száradó gyurmából készült ajándékok lesznek a vásároltak mellett, amiből egy szintén kézműves termék, csak nem én készítem. Mindenkinek örömteli készülődés kívánok! 🎄
nov. 26. 13:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Én is horgolni, hímezni szoktam, leginkább karácsonyfadíszeket, de volt már táska, pénztárca, telefontok is.
nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pinterestről szoktam ötleteket nézni, idén ezt szeretném


[link]


sajnos üveget még nem szereztem, de a belsejébe még szeretnék majd rakni valami díszt, pl pici karácsonyfát

nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sütiboxba aprósütik(isler, linzer, néró, mézeskalács, mákos aprósüti).

Desszertes dobozba bonbonok, szaloncukor, mogyorónugát, csokitallér sós karamellel és sós pereccel, sütinyalóka.

Sós karamell öntet.

Mogyorókrém.

Karácsonyfadísz tobozból, spatulákból.

Könyvjelző filc anyagból.

nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sütiboxokat szoktam készíteni, azt imádják a rokonok! :)
nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolni
nov. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mind szuper ötletek. 🙂 Az egyedi, saját készítésű ajandéknál nincs személyesebb. A gasztro ajándékok is jók, én is ajándékoztam már aprósütemény, mézeskalácsot szép üvegben. De teát, fűszert is csináltam már, meg forrócsoki készletet, szépen belerétegeztem üvegbe a hozzávalókat. Ahhoz bögrét is festettem, ha jól emlékszem.
nov. 27. 08:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!