Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vesztek vagy sütök karácsonyra...

Vesztek vagy sütök karácsonyra ? én valószínűleg csak bejglit és zserbót készítek mivel már úgy túl drága lenne melyik éri meg jobban sütés vagy ha készen veszem?

Figyelt kérdés
dec. 1. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
csak a sütés olyankor olyan hangulatos pl mézeskalács linzer hókifli hájas csak házilag finom?
dec. 1. 13:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig sütünk, de mi nem vagyunk sokan. A karácsonyi sütik nagy részét meg lehet csinálni karácsonyi előtt pár nappal is, nem kell 24-én még vesződni velük. Mi így bőven megoldjuk a sütimennyiséget 4 főre. 🙂
dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sütök. Szeretek sütni.
dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek sütni. Évek óta veszem a süteményt, karácsonykor is, húsvétkor is. Húsz-huszonpár darabot veszünk 4 főre, többfélét, mindegyikből 2-3 darabot. Főleg krémesebb fajtákat, pl. gyümölcskocka, feketeerdő, hatlapos, somlói, tiramisu, pudingos krémes stb., mert krémesekkel nem szeretek itthon vacakolni. Jó nagyok, így egy-egy sütit félbe is lehet vágni.

Ezen kívül mindig készítek 1-2 fajtát én is, ami nem krémes, pl. linzer, keksz, de nem szenteste, hanem még előtte napokban, amikor elkap a karácsonyi hangulat, de szentestéig ezekből általában nem marad.

Szenteste napján csak főzni szoktam, az bőven kitölti az időmet.

dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!