Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy lánynak osztály...

Mit vegyek egy lánynak osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés

Nemsokára osztálykarácsony, de nincs ötletem mit vehetnék.

Egy lányt húztam, a neve Kiara. Édesség az nem kérdés mindent szeret, de tárgyi ajándéknak nincs ötletem. Kedvenc rapper-e Central Cee, valami ehhez kapcsolódóra gondoltam. Nagyon szereti az ékszereket (mindent), arra gondoltam hogy pl olyan nyakláncot, karkötőt venni amibe írja hogy Central Cee vagy azt hogy Kiara. Lehet-e ilyet valahol kapni olcsón, vagy belevéstetni. (A limit kb 2000-3000 ft). Ebben kérem a segítséget, előre is köszönöm :)



dec. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
plüssállat,kisnaptár,illatos gyertya, toll,mandarin, sósmogyoró, jegyzetfüzet,rágó
dec. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
dec. 9. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet találsz valakit a neten, aki árul ilyen olcsón személyre szabható karkötőt, jó ötlet.


Vannak ilyesmik karácsonyi vásárokban is, de gyanús, hogy a Kiara név nem túl gyakori rajtuk.


Nekem régen az osztálytársaim sorsjegyet is kértek bele, hogy visszanyerhessék az ajándék árát (erre kicsi az esély, és talán már korhatáros is de nem vagyok benne biztos)


Azért is jók a karácsonyi húzások, mert akaratlanul is jobban oda fogsz figyelni erre az emberre. Esetleg a legjobb barátját megkérdezheted hogy szerinte minek örülne még, de legyen saját ötleted is benne

dec. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, nagyon köszönöm :)
dec. 10. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit 😉
dec. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!