Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Más is van itt, aki ennyire...

Más is van itt, aki ennyire karácsonymániás?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vannak függőségeim,de a karácsony pont az. Nincs egyébként nagy családom se: anyu, apu, bátyám, nagyszülők, apám nővére sajnos már nem élnek. Még ott vannak a másodfokú unokatesók, de ezzel be is zárult a kör. Persze jó lenne ha lennének kisebbek is a családban, de én meg batyám se tervez gyerekeket.


Ugyanakkor én rajongok a karácsonyért: évek óta kimegyek Bécsbe és Prágába, meg persze a pesti vásárokat is megnézem minimum egyszer. Ajándékozás nálunj évek óta úgy megy, hogy előre megbeszéljük családilag mi kell neki, aztán azt megveszi. Költséghatékonyabb, meg mindenki elégedett. Ilyenkor magamat is meglepem ezzek azzal. Novembertől áll már nálam a fa meg a díszítések. Sütök, illetve veszek a boltban is sütiket. Karácsonyig megnézek min 10 karácsonyi filmet Netflixen, megy a karácsonyi zene ezerrel. Pedig am egyedül élek. Most itt volt a párom karácsonyozni velem, de am távkapcsolat, ritkán látjuk egymást.



dec. 12. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van.
dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
Nincs
dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Tehét akkor a bool algebra alapján van. 😂
dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem hagyod karácsonyra ezeket az élményeket? Akkor lenne az igazi, meg akkor, ha lenne meglepetés is a fa alatt, amiről se te nem tudsz, sem az, akinek veszed.
dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem ugyanolyan nap a Karácsony is, mint a többi.

Se karácsonyfa, se halászlé, se szaloncuki, se mákos bejgli, se töltött káposzta.

Minek, ha nincs párom.

Ennek mindnek csak akkor van értelme, ha az ember boldog.

Boldog meg csak akkor lehetsz, ha van párod.

Majd ha lesz párom, akkor majd lesz minden.

Terülj asztalkám, habzsi dőzsi, és társai.

dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Boldog meg csak akkor lehetsz, ha van párod."


Szakítottál valakivel vagy magányos vagy? Nem értek veled egyet amúgy.

dec. 13. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:

6.

Megszakadt egy kapcsolatom 3 éve, és azóta sajnos csak vergődök mint hal a vízparton.

Tudom, hogy sokan nem értenek velem eggyet, de sajnos én így gondolom.

Nekem, mindenem a nő.

A nő az élet fénye, az élet értelme, az élet gyöngyszeme.

Nélküle én nem tudok boldog lenni. Minden másom megvan, de az csak 10%-nyi boldogság nekem.

Ha lesz majd párom, akkor viszont minden nap Karácsony lessz, ezt garantálom.

5#

dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!