Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hányan laktok és kivel tudtok...

Hányan laktok és kivel tudtok karácsonyozni?

Figyelt kérdés
kikkel élsz most,hány éves vagy,kihez mentek karácsony vagy szilveszter környékén és kik jönnek hozzátok?
dec. 13. 04:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok, párommal élek együtt.

24én vacsorára megyünk a szüleimhez, 25én én dolgozom, párom a szüleinél lesz, és munka után én is megyek oda vacsorára.

26ára semmi különöset nem tervezünk.

Szilveszterkor pedig mindketten dolgozunk

dec. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül. Senkim nincs.

Egyébbként dolgozni fogok karáncsonykor is és szilveszterkor is.

dec. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Párommal élek, 30 fölöttiek vagyunk. Nem ünnepeljük a karácsonyt. Párom biztos megy az anyjáékhoz, én már nem tartom velük a kapcsolatot (hosszú unalmas sztori). Amíg szabad lesz az én anyámat is meglátogatjuk. Hozzánk remélem nem jön senki, max a tesói.
dec. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
29, kulon elek kulfoldon. Szombaton hazamegyek, szüleimmel, batyammal leszek
dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok, szülőkkel, tesóval karácsonyozunk 24-én

Távkapcsolat miatt párommal és családjával 23-án tudunk karácsonyozni

25-én az én nagyszüleimhez megyek, 26-án szintén

Szilveszter mindig baráti társasággal telik, jelenleg nálunk, de ez évente változik, éppen kinél gyűlünk össze

dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

34 éves vagyok, párommal élek kettesben.

24-én átmegyünk az én szüleimhez, ott töltjük a szentestét 4-en.

Párom szülei nem élnek már.

Másnap vagy 26-án megyünk párom tesójáékhoz. Ott alsó hangon 10-en leszünk: hárman vannak tesók + párok + a gyerekek.

dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
48 éves vagyok, a férjemmel élek külföldön. Itt nem ünneplik a karácsonyt, mi is dolgozni fogunk. November és március között szabadságot nem lehet kivenni.
dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Párommal ketten vagyunk, én 39, ő 41. Szenteste kettesben leszünk az biztos. Apukám és tesóm (jelenleg szingli) jönnek egyik nap, másik nap valószínűleg mi megyünk párom testvéréékhez. Náluk vannak gyerekek is, az ő családjuk általában ott gyűlik össze. Szilvesztert még nem tudom, nem vagyunk nagy bulizósak, de most lenne kedvem hozzá. Majd meglátjuk.
dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Hárman vagyunk.


Karácsonyozni először az én családomhoz megyünk, unokatesókkal és mindenkivel (14 és 20 fő között, még nem biztos, hogy mindenki jön), aztán a férjem szüleihez (9 fő).


Utána két ünnep között lesz egy bensőséges karácsony az én családommal (5-10 fő) és egy nagy családi karácsony a férjeméknél (14 fő).

dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Párommal és szüleimmel lakok. Négyesben lesz a Szenteste, még mamámhoz valamikor átmegyek.


A Szilveszter éjt legtöbbször animés csapattal tartottam, valamennyire most is onnan próbáltam egyeztetni. De sajnos szétszéledt a csapat és most csak egy lány jön a párjával. Valamikor nálam volt buli, valamikor elmentünk beülni valahová. Két dolog biztos: társasjáték és párom. :-) Egyikük vezet egy japán éttermet és zárt körűen ott leszünk. Emellett talán egy pajtim is jön. A vezető lánnyal együtt öten vagyunk biztosak, egy kérdőjel.


35/F

dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!