Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Gyermekkel külön karácsony?

Gyermekkel külön karácsony?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A férjemmel külföldön élünk ,ezelőtt egy pár hónappal úgy egyeztünk meg ,hogy hazautazunk a szüleimhez karácsonyozni egy hétre. Repülőjegyek már rég lefoglalva.

És itt jön a fekete leves, ma a kedves férjem szól, hogy bocsi de a munkahelyéb mégsem engedik el, egyedül kellene hazautaznom az 1 éves gyerekkel.

Szerintetek jogos a kiakadásom? Hogy az egész karácsonyt külön töltjük? Ha csak ketten lennénk, nem érdekelne annyira..de itt van a gyerek...



dec. 15. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ki lennék akadva, mert én egyedül biztos nem repülnék a gyerekkel meg semmi. De az élelmesebbek viszont lazán megoldják egyedül, hazautaznának, aztán a férj meg jönne utánuk amikor tud.

Szintén 1 éves a gyerekem, neki mindegy mikor van tartva a karácsony mert nem nézi a naptárat. Mennyit kellene tolni a dolgon? A két ünnep között se engedik el?

Nem tudjátok megoldani hogy a család menjen hozzátok ki karácsony utáni napokban?

dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A férjnek nem adnak egyáltalán szabadot, csak egy napot, ami a 25.-e. Mi pedig 19-27 között lennénk otthon.

A gyerekkel való utazástól pedig nem félek ,mert már utaztam vele egyedül, csak ez az időszak miatt vagyok kiakadva. Mégis milyen karácsony lesz ez így, hogy a szülei külön.


És így a repülőjegy ára is úszik..nagyszerű

dec. 15. 15:25
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, miért vagy akkor annyira kiakadva, ezek szerint a férjednek nincs más lehetösége!

Egyébként azt sem értem, miért nem maradtok eleve otthon a gyerekkel karácsonykor és ünnepeltek hármasban - elvégre ez lenne az az egység, ami karácsonykor családnak számít, a nagyszülök és egyéb rokonok nem.

Szóval nem kell a szüleitöl külön lennie a gyereknek, ha a szülei maradnak otthon és a gyerekkel.

dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért vagyok kiakadva, mert csak ma szólt, hogy bocsi nem engednek el. Eddig azt hajtogatta ,hogy elengedte a főnökség. És nem ezelőtt egy héttel beszéltük meg ,hogy megyünk haza. Hónapokkal ezelőtt megvolt a repjegy és így most nem kevés pénzt bukunk.
dec. 15. 16:20
 5/12 anonim válasza:
45%
Te hány éves vagy??? Csak mert felnőtt emberek tudják, hogy ilyen az élet, ha melós vagy.
dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nagyon segítőkész vagy mindenesetre.
dec. 15. 16:35
 7/12 anonim válasza:
78%
Ha most szolt , akkor valoszinuleg ez azt jelenti, hogy most tudta meg o is. En peldaul most tudtam meg, hogy MEGIS megkapom a ket unnep kozotti napokat, holott egesz evben arrol volt szo hogy dolgoznunk kell majd. Ez lehetett volna forditva is, ahogy Nalatok. Szerintem semmi jogod nincs kiakadni, nem a ferjed tehet rola hanem a munkaltato. Illetve kiakadhatsz, de elerni nem fogsz vele semmit. Akkor mondd a ferjednek hogy ne menjen be , vagy menjen el tappenzre, ha ennyire fontos. Viszont utana viseld a kovetkezmenyeket is, ha kirugjak.
dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Inkább örülj neki hogy a párod eltűr ilyen pszichésen zavart illetőt mint te vagy.
dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nagyon nem értitek amit mondok, a férjem nem hónapokkal ezelőtt szólt a munkáltatónak, mint ahogy megbeszéltünk, hanem pár napja és így ma szóltak neki, hogy felejtse el. Nagyon is van jogom kiakadni a férjemre.
dec. 15. 17:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves dr. Beles a nevedről is látszik, hogy ki a pszichésen zavart személy!
dec. 15. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!