Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nyugtassatok meg,van aki a...

Nyugtassatok meg,van aki a sütes miatt stresszel,rajtam kivul?

Figyelt kérdés

En hajlamos vagyok ilyenkor elrontani meg a beiglit is.

Mas elvezi a sutest,megnyugtatja, engem stresszel,h jol sikerul e.


dec. 22. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem is stresszel, ezért én jó korán sütök elállós, esetleg lefagyasztható süteményeket karácsonyra. Ez megnyugtat, hogy már van valami - ha esetleg a későbbi próbálkozásokkal kudarcot vallanék is.
dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

En is elkezdtem sutogetni,most sutom a masodik adag beiglet,az elsot majd megesszuk mi;) Nem vesz karba..

Tul sok mindent amugy se akarok,szazfele kaja se lesz,inkabb a munka miatt sutok elore en is.

dec. 22. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De minek sütsz olyat, ami nem megy jól, minek erőltetni?


Én tudom, hogy nem tudok jól sütni, ezért nem is csinálok ilyen erőltetett karácsonyi sütiket, van egy krémes, ami megy, meg pogácsa és ennyi. Ha valaki kérne bejglit, vennék.

dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
7 nem én voltam a következő. Arra értettem, hogy leírtam, mi stresszel helyette, tehát a sütés-főzés nem. Sőt.. inkább kikapcsol. Bocs a stílusért.
dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem. Az elején stresszeltem, hogy a munkahelyi- "hozz magaddal vmi kaját" - ra nincs erőm sütni. Aztán felfedeztem, hogy lehet venni kész bejglit a Lidl- ben. Fasza volt!
dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!