Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Holnap karácsony.Örültök neki ?

Holnap karácsony.Örültök neki ?

Figyelt kérdés
dec. 23. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hurrá
dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni. Inkább nem. Ez az első év, amikor totál hidegen hagy, pedig eddig imádtam.
dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Legfeljebb annyiban, hogy lesz plusz két napom tanulni (egyetemi vizsgaidőszakról van szó, levelezőn, munka mellett).
dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van két kisgyerekünk, imádjuk hangulatossá tenni nekik a karácsonyt :)
dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen megutáltam az évek során. Egy émelyítő, nyálas, abszurd mértékig túltolt borzadály az év egy amúgy is hajtós részében, és ráadásul mosolyt és megértést kell magadra erőltetni, miközben belül mindenkinek pattanásig vannak feszülve az idegei.
dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
(nem azt mondom, hogy nincs szép és jó oldala, csak egyszerűen élvezhetetlen az idegbeteg általános megkergülés közepette)
dec. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Esküszöm, nem értem, hol a sok idegbeteg megkergült ember. Szerintem ez már kicsit bele van magyarázva, hogy ilyenkor idegbeteg mindenki.


A mi családunkra, baráti körünkre ez nem jellemzöm

dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
#7 Utcán, boltban, munkahelyen, mindenhol. És igen, nálunk a családban is.
dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem. NEM. NEM. NEM. Nálunk ráadásul sk minden jön össze ebben az időszakban. Jelenleg még csak én dőltem ki, de még nem sütöttem. Ma kell menni rokonokhoz, nemsokára indulunk. Délután meg vissza ajándékozni. Gyűlölöm a kötelező ajándékozást, de mindenképp kell, hisz karácsony van ( páromnak vettem apróságot, de nekem nem kell semmi, ezt nem érti meg. Ilyenkor kb mindenre rámondja, hogy az lesz az ajándékom.. ) Nem fogja fel, hogy nem akarok semmit!!! Megmondtam a szüleimnek is, de ők em értik. Mivel karácsony van, ajándékozni KELL!!! Nekem elég lenne, ha a kamaszom kapna valamit, aztán pár nap suli és meló nélküli punnyadás lenne, de neeem Hisz KARÁCSONY!!! van.

Amúgy, aki nem tudja, hol vannak idegbajos emberek.. Volt mostanában boltban? Hiába csak a szokásos pár dologért ugrok be, legalább fél órám elmegy az emberek kerülgetésével, mintha hetekig nem lennének nyitva boltok...

dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen, tegnap voltunk bevásárolni Aldiban, nem láttam sok idegbajost.
dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!