Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülők! Mit gondolnátok ha...

Szülők! Mit gondolnátok ha gyereketek (16+) bejelenti nem karácsonyozik veletek mert mindig veszekedés van?

Figyelt kérdés

Közölte, nem kér ajándékot sem.


De telefonálathatnak, beszélgethetnek, találkozhatnak csak nem együtt, illetve nem mindegyikkel.



dec. 23. 16:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Sajnálnám, hogy ilyen benyomást alakítottunk ki családilag benne az ünnepekkel kapcsolatban, annak viszont örülnék, hogy nem zárkózik el teljesen a karácsonyozás elől, csak az együtt ünneplés gondolatát nem szeretné.
dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Jól teszi ne is hallgassa a veszekedést. Ti meg nézzetek magatokba,hogy minek marjátok egymást
dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Bár én is megtettem volna ezt gyerekekként, utálom a karácsonyt emiatt, ami mindig otthon ment. Jól is teszi…
dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar, nem kell erõltetni.


Én is másféle ünnepet szeretek mint anyámék, nincs harag, de nem akarjuk belerángatni egymást valami olyanba ami kényelmetlen.


Nálunk még feszkó sincs, csak más mértékben vagyunk vallásosak, más az ízlés, más a hangulat is.

dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Oda megy a gyerek ahova akar. A család nem kötelezettség hanem háttér. Csak annyira kötelezettség amennyire vállalja
dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Megdöbbennék. Aztán elgondolkoznék azon, hogy miért van tényleg mindig veszekedés.

Különben nemcsak nálatok van veszekedés, nagyon sok helyen.

Általában nálunk is volt.

Megnősültek a gyerekek, és náluk nincs veszekedés. A menyem nem csinál nagy felhajtást karácsonyra. Meg máskor sem.

Lehet, hogy ez a titka? Többet akarunk, mint amennyit elbírunk, hogy minden -majdnem- tökéletes legyen. Pedig nem is az lenne a fontos...

dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban elgondolkodnék, hogy tényleg sokat veszekszünk-e... Mert lehet alapja és akkor érthető, hogy nem akar ilyen légkörben ünnepelni.
dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
És kinél fog csövezni addig? Mivel még csak 16 éves.
dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 például nagymama? Esetleg? Vagy persze haverok
dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Elszégyellném magam, hogy ilyen családi mintát sikerült adnom a gyerekemnek, és én még csak észre se vettem/nem zavart.
dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!