Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért csomagolják be az...

Miért csomagolják be az emberek az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Mármint mi nem, de sokan igen. Nem elég egy többször használható ajándéktáska? A csomagolópapírral csak macera van, idõpocsékolás, és környezetszennyezõ is.

dec. 24. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek milyen szokása van ettől függ szerintem.
dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszerubb az ajandektasak,tobbszor fel lehet hasznalni,szep is.

Viszont a mar regota felnott lanyom szereti bontogatni,ezert csomagolom a kedveert..:)

Tovabb tart,es izgalmasabb szerinte kibontani.


En mindkettot szeretem,bar sokszor macerasabb becsomagolgatni.

dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én speciel jobban örülök a becsomagolt ajándéknak, mint az ajándéktáskásnak. Sokkal több figyelmességet érzek benne, pont azért, mert tudom, hogy időt, energiát szántak a becsomagolásra.
dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban minden ajándékot becsomagoltak, nem volt divat az ajándéktáska. Mi megőriztük ezt a szokást. Valóban több figyelmesség van benne. Igaz, hogy az ajándéktáska környezetbarátabb, de csak akkor, ha valóban többször használt. Viszont az se igazán megnyerő, ha egy láthatóan használt tasakot adsz tovább, amit tavaly te kaptál karácsonyra.
dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Macera, időpocsékolás a csomagolópapír? Nem pont az az ajándékozás lényege, hogy időt szánsz a megajándékozottra? Nem személyesebb gesztus szépen becsomagolni, mint hogy egy kész tasakba berakod az ajándékot?
dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Férjem családjában még ajándék táskával se vesződnek, nemhogy csomagoló papírral. Sima nejlon szatyor, sokszor még az árcédula is rajta van az ajándékokon...
dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6) nálunk is így van. Mondjuk mi általában magunknak vesszük meg az ajándékot. Ki-ki megbeszéli a másikkal, mit akar, és akkor átdobjuk egymásnak Revoluton. Most bátyámmal semmit nem vettünk egymásnak, hanem kb azonos összegben vette meg mindenki magának, amit akart. Vettem mellé még egy kis kaját meg könyvet. Ezzel le is volt tudva
dec. 25. 02:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt vettem karácsonyi mintás anyagokat. Azt felvagdostam különböző méretre, úgy csomagolok.

Először néztek nagyot, amikor visszatértem, aztán megszokták. 😂

dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
visszakértem
dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!