Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk! Ti mivel készültetek a...

Fiúk! Ti mivel készültetek a párotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
dec. 26. 02:38
 1/9 leartaron válasza:
Ékszerrel, miért ne tudod mit adj neki?
dec. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem. Csak kíváncsi vagyok. Simán megtehetné a párom, hogy az ünnepnapon valahogy megerőlteti magát és valami aprósággal különlegessé teszi a napot.

Ráadásul dupla ünnep. Ma vagyunk 4 éve együtt.

Igazából a kisujját sem mozdítja meg.

Persze itthon vagyunk, áll a fa, fent vannak a fények, de semmi sem történik.

dec. 26. 03:06
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze örülök, hogy együtt vagyunk, de minden nap együtt vagyunk. Minden nap ugyan az. És szomorú, hogy a mai nap nem jelent semmit kb.

Tényleg csak simán örülnöm kéne, hogy nem vagyunk messze egymástól? Mert ha már nem lesz mellettem az meg nagyon rossz lesz. És ez tartsa bennem a lelket? Ez a gondolat?

dec. 26. 03:09
 4/9 anonim válasza:
Igen örülnöd kéne neki. Vagy mégis mit várnál el tőle?
dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 leartaron válasza:
Tudod mi férfiak eléggé mások vagyunk vannak olyanok akik mellett csak megy az élet és nem csinálnak semmit, van olyan aki csak kihasználja a másikat (sajnos ilyen is van), van olyan is aki minden pillanatot meg akar élni vele ez legyen egy vacsora, egy buli vagy csak egy szimpla kirándulás én személy szerint úgy vagyok vele hogy minden percet meg akarok élni vele mert tudom hogy az élet rövid ez miatt ezt a rövidke kis időt vele akarom tölteni
dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 leartaron válasza:
Amúgy ha azt szeretnéd hogy csináljon valamit akkor ne adj jeleket azt sokszor nem szoktuk érteni de csinálhatsz valamit pl elmehettek sétálni kettesben beszélgetni is tudtok akkor vagy beülni valahova stb sok mindent lehet csinálni
dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem még nem áldott meg az élet egy barátnővel, de biztosan elvinném valami jó programra és kapna valami meglepetést.
dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én örülök, persze. Megállás nélkül egymás fejében járunk ennyi idő után is. Sülve-főve együtt vagyunk 😂

Nem jeleket adtam, azt már rég feladtam.

Konkrétan elmondtam neki, hogy menjen be a boltba és vegyen valamit ami nem elektronika, nem ehető és nem rohad el.

Nem az ajándék a lényeg, én csak emlékezni akarok majd amikor aszalt szilva leszek és majd ránézek akkor tudjam, hogy na igen ez az emlék ez és tőle kaptam, ekkor volt és azonnal ő jut eszembe.

Neki én vagyok az első komoly kapcsolat úgyhogy nekem kell uriembert faragni belőle. 😂

dec. 28. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel nincs párom, ezért neki semmivel.


Olyan lány van, aki tetszik, gondolkodom, hogy adjak-e neki valami apróságot (nem vagyunk együtt), esetleg egy virágot, csokit stb., mert karácsonykor nem találkoztunk. Nem tudom...

dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!