Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol vannak a legszebb szabadté...

Hol vannak a legszebb szabadtéri betlehemek Budapesten?

Figyelt kérdés
Konkrétan.

jan. 1. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Most? Szerintem már sehol.
jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem sincsenek, de volt a parlament elott, Obudan, Szentendren is. Amugy mar ennek sincs meg az a fajta hangulata, mint 20 eve. Akkor meg voltak rendes betlehemi jatekok a karacsonyi vasarban.
jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már szét is szedték a parlamentnél is? Nem szokták megtartani legalább január 6-ig? :(((
jan. 2. 09:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Passz :/
jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja bocsi, ez utóbbi nem szabadtéri, hanem egy templomban van.
jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyébként van, ahol még megvannak január első felében is, de az a baj, hogy ha most kezded el emiatt járni a várost, sajnos sok helyen már nem találod meg őket, ahol voltak. Jó eséllyel nem vígasztal, de próbáld meg jövőre, időben. Sajnos van, ahol csak karácsonykor vagy karácsony előtt pár nappal rendezik be őket, és szilveszter után már el is tűnnek.
jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy január első hetében, ami még téli szünet volt, esetleg... De végül más program lett az unokahugimmal. Azért köszi! :)
jan. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!