Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra soha nem kapok...

Karácsonyra soha nem kapok semmit! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Amikor el jön a karácsony akkor soha semmit nem kapok majd azt mondják hogy majd később meg kapom de nem kapom meg! Ez igy van 9-èves koromtól vajon miért van ez? Fèlre èrtès ne törtènjèk hogy egy nyávogos picsa vagyok aki mindig kér valamit ès ha nem kapja meg akkor egyből durci egyszerűen kiváncsi vagyok ti mit mondotok erre!
febr. 4. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet, hogy azért van ez, mert nem tudsz konkrétumot mondani, hogy mit kérsz?
febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Vagy nincs rá pénzük.
febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Szeretetet kapsz-e? A tárgyi dolgok nem fontosak.
febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Pontosítok: adsz-e szeretet?
febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem kap ajándékot nálatok a családban?
febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez elég baj

Egy évben egyszer kétszer kaphatnál valamit amit akarsz is de ma már ez nem divat

febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ismerős szitu. Mindig be van ígérve valami hasznos, amire szükségem is lenne, aztán soha nem lesz belőle semmi. Ha szóba kerül jön a “majd oda adom az árát” (mert ugye addigra megveszem hisz szükséges dolgokat kérek max tőlük) de azt sose adja oda csak hazudik. Egyszerű fösvénység. Az ilyeneknek szinglinek kéne lenni és magukra költeni csak.


Én mindenkinek adok ajándékot mert így gondolom normálisnak és van olyan családtag aki meg is érdemli.


Félreértés ne essék én veszek meg magamnak mindet meg fizetek is magamnak mindent. (Ellátom magam, nem tartozok nekik) De azért jól esne ha az az igazán tehetős szülő nem csak a másik gyerekének venne toronyórát láncostul hanem én is kapnék valamit néha.

febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!