Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiút húztam az osztálykarácson...

Fiút húztam az osztálykarácsonyon, fogalmam nincs mit adhatnék, tudtok ötleteket?

Figyelt kérdés

Szereti a horgászatot, a vadászatot,terepmintás cuccokat, kicsit visszahúzódó. Kérlek segítsetek!

(hülye válaszoktól kíméljetek, kérlek)


2011. nov. 21. 20:51
 1/9 A kérdező kommentje:
500-4000 ft értékben szeretnék ajándékozni, de ha tudtok olyat amihez nem kell pénz azis jó, mindenjöhet, főleg fiúk, ti minek örülnétek?
2011. nov. 21. 20:54
 2/9 anonim válasza:
Faragott trófea alátét ennyiből kijön.
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csali/ töltény puskába
2011. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
esetleg tölthetnél le neki filmeket ráadásként, kiírod dvd-re, csinálsz egy fasza kis képet, kinyomtatod, bele a tokba :)
2011. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha letölteni szokott csak, akkor megvenni kedvenc filmjét vagy zenéjét eredetiben.
2011. nov. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy osztály karácsonyi ajándékozásnál, nem kell nagyon drága ajándék, ez csak jelképes ajándékozás.Perpillanat nincs ötletem, de a 4000ft-t sokallom.Nem biztos hogy te kapsz ennyi értékben.

Pl:horgászszék?

2011. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy szép karácsonyi dísz? Ilyen 1000ftos, csokival,szaloncukorral! Én olyat kaptam egy fiútól
2011. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe... Detto ugyan ezek a hobbiaim, és én is ebbe a korosztályba tartozok.

Szerintem vadászcuccot ne vegyél, mert amire szüksége van, az gondolom van neki. Esetleg az a dekatlonos narancssárga bézbólsapka ez nem lehet melléfogás. Más nem hiszem.


Horgászat detto. Mondanám hogy valami jóféle damil, vagy etető, de ha veszel neki valami vékony damilt, és közben harcsára horgászik, akkor szar ügy van.


Szerintem vegyél neki vmi DVD-t, vagy valami dumaszínházos könyvet,l és rakj hozzá szaloncukrot! ;)

2011. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy póló hoho horgász rajzzal feírattal!
2011. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!