Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Életkorom 14 és szeretem a számítógépes játékokat, de nem azt akarok, nem is könyvet meg nem ilyen átlagos cuccokat... mit kérjek? Ár nem számít, meg mit adjak a keresztanyámnak, meg a nagyszüleimnek ajándékba?
2011. nov. 30. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ez egyáltalán kérdés benned,akkor nincs szükséged semmire,és nem vágsz semmire,tehát ne kérj semmit!!!
2011. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Modellező készletet, valami jó fajta fejhallgatót, korit, Nintendo 3DS-t...
2011. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj egy Ferrari-t!
2011. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérhetnél nekem egy jókis mp4lejátszót:) Én is boldog lennék, meg te is, mert tudtál mit kérni:)
2011. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is szeretem a gépes játékokat..(:

Kérhetnél mondjuk simset vagy hát nem tudom ;D fényképezőt.. :) és nem tudom, hogy lány vagy-e :/ de akkor kérhetnél csomó mindent..mint például xpad70-et nem is olyan drága nekem is van.Routhert akár hova viheted a lakásba a gépet..vagy kérj drága telefont amin van net....(:

nagyszüleidnek: Készíts valamit!:) vagy képet vegyél de inkább csinálj egy olyan pólót, hogy fogsz egy sima pólót amin nincs semmi vagy csak kicsit csíkos és nincs semmi ráírva és te azt írnád rá, hogy Szeretlek titeket mama és papa(: Ti vagytok a legjobb nagyszülők a világon :) De ezt egy lapra írnád és rávasalnád :)

keresztanyádnak: Körömlakk,smink, hajgumi,testápoló,arcpakolás.. :) Remélem segítettem.! :D

2011. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyik ötlet sem az igazi, de én már pénzt kérek. Marad a kérdés: keresztanya nagyszülők
2011. dec. 12. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!