Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a pasimnak karácson...

Mit vegyek a pasimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ruha, ékszer kilőve, mert még ő se tud választani néha. 15 ezer körül gondoltam költeni +/- 3ezer.


Telefon megint csak kilőve. Egyéb ötletek?


24éves a barátom.


köszi a választ! 23/L


2011. dec. 1. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
15 kiló trappista sajtot.
2011. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
amit én veszek a páromnak..Mert én ismerem a páromat,tudom milyen vágyai vannak,minek örülne..
2011. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
30%
Hát ha van egy barátnőd aki szimpi neki akkor szervezd be a csajt neki!Tuti örülni fog és még fel is dobtátok az unalmas szexuális életeteket!-ráadásul megspórolod a 15000et amiből ha 10et elküldenél azt örömmel venném,hamár ennyit segítek itt neked!
2011. dec. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
márkásabb parfüm, autós kellékeket pl. üléshuzat, vagy kondigépet, új monitor ha régifajta van, most hirtelen ezek jutottak eszembe :)
2011. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Válogass innen:

[link]

2011. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem neked kellene tudni, hogy mire vágyik? Nem tudom mióta vagytok együtt de 15 ezer szerintem elég sok, nem lehet hogy jobban örülne valami személyesnek? Valami amit te készítesz, pl aranyos ha borospoharat ( ha különlegesebbet akarsz akkor akár kristály is lehet) akril festékkel díszítesz, motívumokat festesz? esetleg garvíroztatsz bele valamit ami összeköt titeket
2011. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!