Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vehetnék barátomnak...

Mit vehetnék barátomnak karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés

Pontosan karácsony első napján leszünk 3hónaposak,ezért ez így duplán beb*asz.

Ötletem sincs,mit vehetnék neki.Sosem volt még ilyen hosszú kapcsolatom,lehet ezért is van,meg mert én alapjában véve utálom az egész ajándékozós részt is.Nem szeretek ajándékot kapni sem,adni sem.Mondtam is barátomnak,hogy én rám nem kell költenie,sem készítenie,de akkor is,mondta,hogy ő úgyis fog venni valamit.És végül is meg is értem..más ember ilyen esetben biztos örülne ajándéknak,de nekem kínos az egész.Nagyon szeretem őt,és szeretnék valami olyasmit adni neki,amivel emlékszik rám,ha ránéz,vagy az van nála.Nyakláncot nem hord,karkötőt kapott tőlem egyet,mikor összejöttünk,de mikor szüneteltünk szétszakadt.Vegyek neki egy másikat?

És megkérem az olyan embereket,akik tudnak értelmes válaszokat írni,csak azok írjanak.:)

15L


2011. dec. 4. 20:02
 1/1 wicca válasza:
parfüm, óra, cigarettatartó, gravírozott öngyújtó , pulóver, sapka-sál-kesztyű, öv-övcsat, mozi-színház-koncert jegy...
2011. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!