Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem sok ennyi spongyabobos...

Nem sok ennyi spongyabobos ajándékot adni egy embernek karácsonyra?

Figyelt kérdés

párom unokaöccsének vettünk 3 db poharat amin rajta van (poharanként): spongyabob, csigusz és patrick.

Én találtam ki, hogy vegyük ezeket, mert szereti nagyon. Nekem pedig az jutott eszembe, hogy valami párnát veszek, mert semmi sincs az ágyán, csak a pléd, és egyébként szereti a vicces dolgokat, főleg, ha a kedvence. Így jött a spongyabobos párna... szerintetek nem sok?

Sajnos nem tudom, mit adjak neki ezenkívül, mert nem igazán ismerem őt, és a családtagok se tudnak mit adni neki... :/

16 éves egyébként... Arsenal a kedvenc csapata, ebből már a létező összes tárgyat megvették neki.. amire meg egyáltalán nem volt szüksége, és valahol a szekrény mélyére elrejtette (jó esetben..). Egésznap PS3-zik, elvből nem adunk már neki ilyet, így is ezzel tölti az idejét...

Szóval nagyon nehéz... Én kézzel nem tudok semmit készíteni, nem vagyok ügyes, és tudom jól, hogy az se lenne neki nagy öröm...

Egyébként azért is nehéz, mert mindent megkap, és nekünk már nincs mit adni :(


2011. dec. 5. 19:05
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kicsit sok! Egy 16 éves fiűnak spongyabob? Háát... én egy spongybobos cuccot is soknak találok ennek a korosztálynak... focizik? akkor labdát, focis mezt vagy zoknit. szeret számítógépezni? valami könyvet ezzel kapcsolatban, talán. zene? pószter a kedvenc együtteséről. barátnő? csajozós könyv. Sok ilyen van és viccesek. Hát ennyi... úgy nehéz ajándékot választani, ha nem ismered jobban az illetőt. Főleg tiniknek...
2011. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem sok. én 21 vagyok és odavagyok spongyabobért :D
2012. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!