Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit jelent nektek a karácsony?...

Mit jelent nektek a karácsony? (fiatalok)

Figyelt kérdés

Talán, ma már nem azt jelenti a karácsony, mint régen. Talán, új értelmet vett fel.

Csak kíváncsi vagyok, kinek, mit jelent.:)


2011. dec. 6. 18:19
 1/9 anonim válasza:

nekem a karácsony eloti napok/hetek jelentenek sokat....

A hangulat,a díszek , az illatok ,a sutés , ajándék csomagolás.....minden uzletkozpont díszítve van......imádom ezt a hangulatot :-)

2011. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kárpátia80 válasza:
100%

Imádom a karácsonyt.


Az egész család egybegyűlik,finom sütik,ajándékok persze,díszek,mindig jó hangulat :)


Persze lehet hogy csak én vagyok ezzel így! :\

2011. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

karácsonykor összegyűlik a család, finom kaják, ajándékok.

tök jó :)

2011. dec. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajándékokat, pihenést. 20n
2011. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én évről -évre kezdem megutálni ...idáig én is szerettem.
2011. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
akkor van a szülinapom = buli, pia , dehh csak viccelek a szülinapom tényleg akkor van de ne rugok annyira be szentestén , imádok karácsonyfát díszíteni hihi. amúgy 16 éves lány vagyok, áhh anyira felvagyok pörögve alig várom már a karit
2011. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hokonbaszlak ***** válasza:
Nekem azt Hogy jól betépek azt leülök a fa mellé azt tök szépen villog-csilog elvagyok vele el flashelgetem meg elmegyeek misére azt hazafelé nyitva van még kocsma betérek 1 sörre azt ennyi volt..
2011. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem békét jelent a karácsony. Ilyenkor igyekszem elfeledkezni a sok rosszról,ami év közben történik. Hálát adok a szerető családomért. 23/N
2011. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 halibel válasza:

Hogy mit jelent?

ilyenkor az egész család egybegyűlik. mézeskalács és fenyőillat terjeng a házban. a kisgyerekek a fenyőfát csodálják, a nagyobbak segítenek rendberakni. anya és a nagymamák sütnek, főznek, nagy karácsonyi ebéd készül. apáék forralt bort isznak, és beszélgetnek...a karácsony a szeretet, béke ünnepe:)

röviden ezt jelenti, és én nagyon szeretem :)

2011. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!