Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nagymamának milyen karácsonyi...

Nagymamának milyen karácsonyi ajándékot adjak?

Figyelt kérdés
Egyedül él, nem lát túl jól és nem is szabad neki hosszan erőltetni és nagyothalló is. Így sajnos elég sok minden ki van lőve. Igazából mindene megvan neki így nem tudom mivel ajándékozhatnám meg. Ötletek?
2011. dec. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a nagyiknak a gyerekröl készült fotokönyvet ajándékozunk minden évben. ritkán látjuk öket, és mindegyik örül neki (olyan szerencsések vagyunk, hoyg 5 dédszülöje van a gyerekemnek).
2011. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Süss neki sütit. Azt nem kell nézni, hallani sem, anyukádtól kérhetsz segítséget hozzá, és mivel Te készíted, biztos nagyon örülne neki.
2011. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mikrót
2011. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar nagy felhajtást ! A lényeg , hogy legyél vele , beszélgessetek , süss valami finomat , teázzatok ! Szeerintem jó ötlet :)
2012. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!