Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kértek karácsonyra?

Ti mit kértek karácsonyra?

Figyelt kérdés
én valami apróságot (meglepit) mert már szinte mindenem megvan.. meg főleg azt hogy ne veszekedjenek anyámék legalább szentestén.. és ti? :-)
2011. dec. 11. 18:37
 1/2 anonim válasza:
Én nagy családból származom, de mindenkinek mondtam, hogy nem kérek semmit, elég valami apróság, valami humoros kis ajándék... De ugye a mi családunkban a nagyszülőknek meg az idősebb rokonoknak ilyet nem lehet mondani, így ruhákat és monitort...
2011. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy ilyen téren nehéz eset vagyok, de a családomnak ki kell találni, mert én nem mondok nekik semmit! én úgy vagyok vele volt egy egész évük arra hogy hallgassák mit szeretnék mit nem... és ilyenkor dől el igazán hogy mennyire figyelnek, törődnek velem.. ;)
2011. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!