Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok Karácsonyra egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret olvasni, de nem a romantikus regényeket, hanem az ilyen izgalmas, krimis, csavaros történeteket. Emellett szereti nagyon az állatokat, ha ők is szerepelnek egy történetben, azt is nagyon szívesen olvassa. Én viszont nem tudom, hogyan kezdjem a könyvvásárlást neki.
2011. dec. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Robin Cook könyvei
2011. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szereti a (rock) zenet, vedd meg neki a kedvenc egyuutesenek/enekesenek az eletrajzat, nekem az tuti ajandek (: 16/L
2011. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hallottál-e róla, de most hétvégén lesz a Lámpagyújtás. 20%-kal lehet olcsóbban venni a könyveket, ráadásul lesznek dedikálások is. Bőven válogathatsz, több kiadó is ott lesz.

[link]

2011. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Dan Brown könyveket olvasta? Főleg az Angyalok és démonok a nagyon jó, pont 16 éves voltam, amikor olvastam, de a többi is izgalmas.

Aztán a Battle Royale is nagyon izgi, bár az 18-as és ponyva, de azt is kb. 16 évesen olvastam.

Hát, most így hirtelen ennyi jut eszembe.

2011. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Feltétlen utánanézek mindnek! :)

20:42es, nem hallottam erről a "Lámpagyújtásról", köszönöm szépen az információt! :)

2011. dec. 15. 17:21
 6/7 anonim válasza:
Az Éhezők Viadala. Nagyon jó könyv, igaz van benne szerelem is de mit számít:) úgyis divatba fog jönni ,mert lesz belőle film:D csak ajánlani tudom! Egyébként trilógia:)
2011. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Vörös Királynő című könyvet szívből ajánlom, rendkívül fordulatos, pörgős elgondolkodtató és izgalmas triológia :)
2017. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!