Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol lehet cserepes fenyőt...

Hol lehet cserepes fenyőt venni a 11. kerületben? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Pár éve nagy mozgalom lett a környezetvédelem nevében, hogy vegyünk cserepes fenyőt. Mi akkor nem vettünk, de most rászánnám magam, ha vissza lehetne váltani, és nem kellene túl messziről cipelni, de mostanában nem hallok róla sehonnan. Abba maradt a lelkesedés?
2011. dec. 15. 18:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Na mivel ti nem tudtatok segíteni, ezért én segítek azoknak, akik hasonló helyzetben vannak. Megtaláltam az Oázis Kertészet honlapján: [link]

Pasaréten van legközelebb boltjuk a 11. kerülethez.

2011. dec. 19. 00:48
 2/9 anonim válasza:
és a vásárcsarnoknál, ma találtunk
2011. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi az infót, és ott vissza is lehet "váltani"? Hol vannak olyan helyek, ahol vissza lehet vinni, és visszaadják az árának egy részét, vagy le lehet vásárolni. (Az Oázis Kertészeten kívül, mert azt tudom, hogy ott lehet, de az nekem túl drága.)
2011. dec. 20. 23:17
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve mennyibe került, mekkora volt a Vásárcsarnoknál? Mert nekem kb. 140-146 cm-es fa kellene.
2011. dec. 20. 23:18
 5/9 A kérdező kommentje:
SOS írjatok lécci. Ahol lehet kapni, ott mennyibe kerül, és vissza lehet-e váltani, és ha igen mettől-meddig.
2011. dec. 21. 01:49
 6/9 anonim válasza:

nem lehet vissza:( de elvileg az ikeánál volt anno ilyen akció, hogy le lehet utána vásárolni

mi 4000ért vettünk, egy méter fölöttinek néz ki, nagyonszép. kertészetekbe be lehet adni

2011. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
a gyökeres fenyőkből nem nagyon lehet magasat találni
2011. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy minden nagyobb kertészetbe visszaveszik? Vagy honnan tudjam meg, hogy hol veszik vissza? (Mentek a zöld kezek, úgyhogy érdemes válaszolnotok.)
2011. dec. 22. 20:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Na az Oázis Kertészetben végül nem találtam megfelelőt, de ha találtam is volna, akkor se tudtam volna hazacipelni BKV-n, úgyhogy idén se lett cserepes fenyőnk, de ettől még válaszoljatok, mert ha jövőre látok valahol, és lesz aki kocsival kisegít, akkor nem mondok le róla.
2011. dec. 23. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!