Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak az osztálytársamnak?

Mit adjak az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Iskolában kellett húzni egy kalapból egy nevet, és annak fogunk ajándékot adni kedden. Mit adjak neki? Egy elég duci gyerekről van szó. :) Apukámmal csináltatnék neki valami poénos pólót, de mit írjunk rá? Ötletek?
2011. dec. 15. 22:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Én is dagit húztam. Nem buta, de nem is annyira okos. Csinálok majd neki házi csokit, és kis tégelyekbe öntöm (pontosan 10-db-ba). Vettem neki egy szép karácsonyi dobozt, és azt fogom csinálni, hogy a dobozba egy sorban elrendezem a csokikat, az egyik végén lévő csokit megjelölöm egy 1-essel. Aztán a dobozba rakok egy levelet, és abban egy kissé logikai versbe foglalva megírom neki, hogy a csokik közül melyik ehető, és melyik nem. (Ha kíváncsi vagy a versemre (aminek még az utolsó 2-3 sora hiányzik) írt privátot.) Egyébként minden csoki ehető lesz, leszámítva az egyiket (ha írsz ezt is megmondom), ami ugyan ehető lesz, viszont nagyon apróra őrölt chilit keverek bele. A verset igyekeztem úgy összerakni, hogy az elején is legyen egy kis kételye a chlilissel kapcsolatban (persze azt nem tudja, melyik a chilis), és a végén se legyen benne biztos. Csak remélni tudom, hogy tudja a matematika fogalmait, mert ha nem... Ja és még az is szép lesz, ha hajtja a kíváncsiság, hogy az egyik miért "nem" ehető, és megkóstolja...

Sok sikert!

2011. dec. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiú az illető...
2011. dec. 16. 19:43
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyébként az elsőnek köszönöm, ez egy nagyon jó ötlet! :)

(Az illető fiú, a második válaszra ment, csak kitörölték...)

2011. dec. 16. 20:50
 4/6 anonim válasza:

Hát én hógömböt vagy karkötőt vennék, mivel én azt kapnám szívesen :P:P:P

Amúgy meg attól függ, hogy fiú-e vagy lány, hány éves, milyen dolgok érdeklik. Én midnenféleképpen olyan ajándékot adnék, amivel nem utalok arra, hogy kövér.

2011. dec. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki kaja jegyet a BurgerKing-be. Vagy vidd el disznó vágásra
2011. dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a pólós ötlet tetszik,attól függ mit rakj rá hogy milyen a személyisége az illetőnek:D ja és fontos hogy találd el a méretét mert ha kicsi akkor feszülni fog rajta és nem érzi benne jól magát ha meg nagy akkor azt hiszi hogy kövérebnek tűnik mint amilyen valójáan....a csokisat sztem felejtsd el,mert ez nem maradandó és ki tudja hogy reagál a chilire? ráadásul célzásnak is veheti....
2011. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!